Konya Tarım Fuarına Katılacak Arkadaşların Dikkatine!

Arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere 23-27 Mart tarihleri arasında 14. Konya Tarım Fuarı var. Yakın tarihte 2 büyük buluşma gerçekleştirdiğimiz ve fuarın 5 gün süreceği düşünülürse, ortak ve büyük bir buluşma yapabilmemiz zor gibi.

Ancak daha az katılımcının olduğu, hali ile daha pratik buluşmalar düzenlenebilir. Güzel de olur.

Fuara katılmayı düşünen ya da planlayan arkadaşlar, tek bir başlık altında iletişime geçerse, daha iyi koordine oluruz gibi geliyor.

Bu nedenle fuara gitme niyeti olanlar, varsa niyetlerini, oldu ki niyet kesinleşti, katılacakları gün ve saati bu başlık altında yazarsa, birlikte hareket etme açısından faydalı olur.

Başlığı açtığımıza göre ilk ben başlayım.

Şimdi her işin bazı avantajları var :)

İşin özü, fuar süresince (yani 5 gün boyunca) İrtem Tarım Makinaları Standı'nda olacağım. Fuara yolu düşen tüm üyelerimiz, (herhangi bir ticari gayeleri olup olmaması farketmeksizin) bi çayımı içmek için davetlimdir. (yalnız sadece "1" (bir) çay olursa sevinirim, 60.000 üye var, daha ilk fuarım. kıymayın bana)

Alışveriş niyeti ile gelecek arkadaşlara da indirim olarak artık... Neyse..

Evet, toparlarsak dediğim gibi arkadaşlar. 5 gün Konya'dayım. 2 lafın belini kırmak için dahi olsa beklerim. Daha önce tanışmadıysak endişe etmeyin. Standa gelip "Trakkulup"ten dediğiniz anda olay biter.

YILMAZ BEY sırf sizinle tanışabilmek için bile konya ya gelirdim ama programım fuara yetişmez..insaallah ŞANLIURFADA çayı biz size içiririz.
not:şekerde sınır yok,çünkü suriyeli misafirlerden ötürü 1 demlik çaya 1 kg seker bizim için artık normal.:)

• Beğen
Tepkiler: entelmaganda

İlk günden sonra fuar tahmin ettiğimden çok daha yoğun geçmeye başladı. Bu durum yüzünden ziyerete gelen arkadaşlarla olması gerektiği gibi ilgilenemedim ve bu durum ciddi olarak üzdü beni. İzzet Abi ile oturup konuşamadık mesela. Tek kelime ile içim içimi yedi.

Ziyarete gelen tüm arkadaşların affına sığınıyorum.

Bu arada ziyaretçi yoğunluğu saat 16'dan sonda düşüyor. Bu saatten sonra gelen arkadaşlarla oturup sohbet etme şansımız çok daha fazla.

Bu arada ürün satın alma niyeti olan arkadaşlar için duyuru yapayım:

4'lü balta ayak haricindeki tüm pnömatik (havalı) makinalar bu sezon için tükenmiş durumda. 4'lü balta ayaklılar ise Nisan ayının 2. yarısında teslim edilebilecek şekilde sipariş alınıyor.

Bunun haricindeki ara çapa ve mibzer konusunda niyeti olan arkadaşların ön siparişleri olabildiğince erken geçmelerini tavsiye ederim. Onlarda da aynı şekilde tükenme ihtimali var.

İlk günden sonra fuar tahmin ettiğimden çok daha yoğun geçmeye başladı. Bu durum yüzünden ziyerete gelen arkadaşlarla olması gerektiği gibi ilgilenemedim ve bu durum ciddi olarak üzdü beni. İzzet Abi ile oturup konuşamadık mesela. Tek kelime ile içim içimi yedi.

Ziyarete gelen tüm arkadaşların affına sığınıyorum.

Bu arada ziyaretçi yoğunluğu saat 16'dan sonda düşüyor. Bu saatten sonra gelen arkadaşlarla oturup sohbet etme şansımız çok daha fazla.

Bu arada ürün satın alma niyeti olan arkadaşlar için duyuru yapayım:

4'lü balta ayak haricindeki tüm pnömatik (havalı) makinalar bu sezon için tükenmiş durumda. 4'lü balta ayaklılar ise Nisan ayının 2. yarısında teslim edilebilecek şekilde sipariş alınıyor.

Bunun haricindeki ara çapa ve mibzer konusunda niyeti olan arkadaşların ön siparişleri olabildiğince erken geçmelerini tavsiye ederim. Onlarda da aynı şekilde tükenme ihtimali var.

Fabrikayı büyütün kardeşim , ne demek makinalar bitti :)
Grur duyulacak bir tablo , yolunuz açık olsun.

Çok yoğunluk vardı.İrtemde yılmaz abiyle ayakustu tanışıklığımız oldu.Genel kapsamda alım-satım kapsamından çok gorsel olarak gezmeye gelen insanlardan,alıcı musterilerle ilgilenmek firma sahipleri için zor olmuştur.Bende bir claas arıon 410 bi ara takıldım.tuyap gorevlisi bi arkadaş kendi ilgilendiğini,söyleyerek 60.000€ fiyat çekti.şirket gorevlisi gibi gelmediği için ciddi bi konuşma yapmadım.Bu konuda bildiğim kadarıyla [MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] arkadasın bilgisi varsa sevinirim.eğer öyleyse uygun bir fiyat.Fanaktikliğim yok.uygun fiyata iyi bir teknolojide yenilik her zaman iyidir

Çok yoğunluk vardı.İrtemde yılmaz abiyle ayakustu tanışıklığımız oldu.Genel kapsamda alım-satım kapsamından çok gorsel olarak gezmeye gelen insanlardan,alıcı musterilerle ilgilenmek firma sahipleri için zor olmuştur.Bende bir claas arıon 410 bi ara takıldım.tuyap gorevlisi bi arkadaş kendi ilgilendiğini,söyleyerek 60.000€ fiyat çekti.şirket gorevlisi gibi gelmediği için ciddi bi konuşma yapmadım.Bu konuda bildiğim kadarıyla [MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] arkadasın bilgisi varsa sevinirim.eğer öyleyse uygun bir fiyat.Fanaktikliğim yok.uygun fiyata iyi bir teknolojide yenilik her zaman iyidir

Arion 410 yazın Çorlu fuarında o fiyattaydı. 60-65.000 Euro arasıdır şuan diye tahmin ediyorum.... Birkaç sene önce asıl çok uygundu. 49.900' e vermişlerdi. O zaman almak lazımdı. Ama şuanda uygun. Zaten yeni kasalar gelecek artık. Bunlardan hesaplı almak lazım düşünenler için. Yeniler 10.000 Euro daha pahalı...

iskender kardeşim fiyatlar zaten oralarda .ORUCULAR TARIMDAN CLAAS ARION 410 CIS Favorilerime Ekle Yazdır Facebook ile paylaşTwitter ile paylaşGoogle Plus ile paylaşE-posta ile gönder
İş Makineleri & Sanayi / Tarım Makineleri / Traktör / Claas
Fotoğrafı Büyüt (Mega Foto)
Videosunu İzle
İş Makineleri & Sanayi / Tarım Makineleri / Traktör / Claas 2015 Mağazadan satılık sıfır traktör 185.000 TL 2015 Claas 2015 Claas Sıfır Claas
1/5 Fotoğraf
185.000 TL
Erzurum / Yakutiye / Yukarı Sanayi Mah.
İlan No 263210661
İlan Tarihi 14 Ocak 2016
Kategori Tarım Makineleri
Tarım Makinesi Traktör
Marka Claas
Model Yılı 2015
Motor Gücü (hp) 110
Silindir Sayısı 4
Tipi Tarla Tipi
Çekiş Tipi 4x4
Çalışma Saati 0
Lastik Durumu (%) 100
Kabin Kapalı Kabin
Kimden Mağazadan
Durumu Sıfır
İlan ile İlgili Şikayetim Var
KORUCULAR TARIM ERZURUM CLAAS BÖLGE BAYİİ KORUCULAR TARIM ERZURUM CLAAS BÖLGE BAYİİ
Müslüm Korucu
Üyelik Tarihi Kasım 2015
Tüm İlanları İlan Sahibini Takip Et
İş 0 (442) 661 48 49
İş 0 (442) 242 30 00
Cep 0 (532) 644 25 16
İlan Sahibine Soru Sor
İlan Detayları
Konumu
Açıklama
CLAAS ERZURUM BÖLGE BAYİİ SIFIR TRAKTÖR
2015 model pazarlık payıda vardır .şimdi mevsim kış alınacak zaman.hayırlısı.

• Beğen
Tepkiler: İskenderSacan
Arion 410 yazın Çorlu fuarında o fiyattaydı. 60-65.000 Euro arasıdır şuan diye tahmin ediyorum.... Birkaç sene önce asıl çok uygundu. 49.900' e vermişlerdi. O zaman almak lazımdı. Ama şuanda uygun. Zaten yeni kasalar gelecek artık. Bunlardan hesaplı almak lazım düşünenler için. Yeniler 10.000 Euro daha pahalı...

Erkan bilgi paylaşımın için teşekkürler.fiyatı şu halde de belirttiğin gibi uygun.ama 50.000 olduğu sene karşıma çıksaymış bi kaç sene takıma masrafı kısıp jd yi dahada iyi paraya değerlendirip edinebilirdik.şuan bile cazip geliyor ama takımlara çok harcama yapıldı.Jd dende memnunum fakat 10 yaş oldu bile nekadar sağlamlık olursa olsun.vaktiyle değeri yerindeyken yenilemek daha mantıklı.6420 nin hp olarak ayarı arıon 420 oluyor sanırım

Erkan bilgi paylaşımın için teşekkürler.fiyatı şu halde de belirttiğin gibi uygun.ama 50.000 olduğu sene karşıma çıksaymış bi kaç sene takıma masrafı kısıp jd yi dahada iyi paraya değerlendirip edinebilirdik.şuan bile cazip geliyor ama takımlara çok harcama yapıldı.Jd dende memnunum fakat 10 yaş oldu bile nekadar sağlamlık olursa olsun.vaktiyle değeri yerindeyken yenilemek daha mantıklı.6420 nin hp olarak ayarı arıon 420 oluyor sanırım

İmkan varken değiştirmek dediğin gibi daha akıllıca. Arayı uzattığın zaman değiştirmek güçleşiyor. Arion 410 CIS 100+10= 110 HP oluyor. 6420' den aşağı performansı olmaz. 420 CIS' de 110+10=120 Hp oluyor...

İmkan varken değiştirmek dediğin gibi daha akıllıca. Arayı uzattığın zaman değiştirmek güçleşiyor. Arion 410 CIS 100+10= 110 HP oluyor. 6420' den aşağı performansı olmaz. 420 CIS' de 110+10=120 Hp oluyor...

Aralarında fiyat farkı çok değilse 420 olabilir.ama fark varsa 410 da kâfi.senin aresde yailanmıştır seneye yenileme yapalım en iyisi :)