KRAL YOLCU HOŞ GELDİN DEUTZ

Ynt: KRAL YOLCU HOŞ GELDİN DEUTZ

hayırlı olsun abi fotolara zorla bktm ama meraktan uraştım biraz pc sorunlu kasıyor fln :)
vitesler bzm NH ler gibi sanırım 12+12 2nin4ü seri 1den hızlıdır 3ün1nde çekemiyosa 2nin3üne takman lazm :)
kabin orjanl olduğuna emnmisin ? pek orjnle benzemyr ve bldiğim kadarıyla dağcılar yazmaması lazm. bzim köyde td65s alan bi kişiye orjnl kabin die sonradan tkmışlar sonra anladk adam paradan düştü.. sonra zaten dereye grdi bozuldu td85d aldı . birde geçen gün deutz77 avrupa olanlardan vardı dayımın poverşifti mi ne bozulmuş anlamıyorm herneyse servistemşti fln filan elektornk olduğu için şasemi yapmış neymş kabin orjnl deilmşti kaynakla fln orjn kabn gibi ypmışlar fln kabnde aynı seninkindendi same85likle deiştirmş daha gelmedi deutzuyuda tamrde satmış üstüne para koyup 85lik same almış.. bazı ipne bayiler yapıyor bu işi .. sop-*-sa

Hayırlı olsun guzel gule kullan.. yanlız oradaki hız tablosunda baya bi yanlışlıklar var.. 1400dd deki hız 1800dd den daha fazla bazı viteslerde.. bunun gibi bi sürü hata var dikkat edersen devir yukseldikce hıı düşen vitesler var o tablo yanlış..
kabinli traktör klimalı olmalı bence klima taktırabilirsen taktır.. yoksa ya aylarında pişersin içinde .. bizdeki same ninde kabini böle klimasız yazları hiç çalışılmıyor yanıyoruz içinde..

demir45 link=topic=48357.msg468870#msg468870 date=1321284764' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun.Klimasız durulmaz ki bunun içerisinde yanarsın valla abi. :)
katılıyorum.klima yoksa içinde duramazsın.içinde durmak için kapı veya cam açmak lazım.bu sefer içeri giren toz çıkacak yer bulamadığı için dönüp dönüp yüzüne vuracak.bu yüzüne gelen her toz tanesi belli bir zaman sonra keşke klimalı alaydıma dönceke,hatta daha sonra klimasız kabinli traktör üretenlere çeşitli düzeyde küfür edeceksin.eğerki imkan varsa klimalıyla değiştir.

nailyetek link=topic=48357.msg468883#msg468883 date=1321285437' Alıntı:
Alaaddin su motoruda sıfır galiba, hayırlı olsun.. Birde bu resimleri neyle çektin beyaw,:S Pc bunalıma girdi açmaya çalışırken..:)
aynen zor baktım zor yorum yptım yorumu yaptıktan sonra bida 1. sayfaya girmedim :D