KREDİ HESABLAMA

Ynt: KREDİ HESABLAMA

ne oynar faiz nede başka faiz sabit faiz olsun ülkenin ve dünyanın ekonomik şartları saat saat ve gün gün degişiyor.dünya bu halde iken ortadogu afrika avrupa amerika kriz ve çıkmazlarla isaynlarla ugraşırken oynak faiz, euro,dolar bunlar akıl fikir iş degil.hiç traktör alma ekme biçme daha iyi.yanlış fikirlerle insanları zora sokmaya kimsenin hakkı yok.sakın arkadaşlar eger ziraat bankasından sabit faizli kullnıyorsanız alın.denizbankdan sabit faizli alıyorsan al.bir başka bankadan sabit faizli alıyorsan al.ama sakın lesing,dviz cinsi,oynar faiz ,değişken faiz bunlara yaklaşmayınız.sakınnnnnnnnnnnn.

köylü link=topic=40488.msg359936#msg359936 date=1300113089' Alıntı:
ne oynar faiz nede başka faiz sabit faiz olsun ülkenin ve dünyanın ekonomik şartları saat saat ve gün gün degişiyor.dünya bu halde iken ortadogu afrika avrupa amerika kriz ve çıkmazlarla isaynlarla ugraşırken oynak faiz, euro,dolar bunlar akıl fikir iş degil.hiç traktör alma ekme biçme daha iyi.yanlış fikirlerle insanları zora sokmaya kimsenin hakkı yok.sakın arkadaşlar eger ziraat bankasından sabit faizli kullnıyorsanız alın.denizbankdan sabit faizli alıyorsan al.bir başka bankadan sabit faizli alıyorsan al.ama sakın lesing,dviz cinsi,oynar faiz ,değişken faiz bunlara yaklaşmayınız.sakınnnnnnnnnnnn.
verdiğin biligiler çok teşekkürler yukardada ne ödeyeceğimizi tam kalem kalme yazmışsınj eyvallah

ziraatbankasına şartlarınız uyuyorsa sabit faizli çok hesablı ve mantıklı.sabit faiz olsun ödeme gücün varsa özel banklarda iyidir.eskiye nazaran ama sabit faiz şart. sakın oynar faiz degişken faiz ve dövizle lesingle almaya yanaşmayın.batmanın ilk adımıdır.

köylü link=topic=40488.msg359939#msg359939 date=1300113543' Alıntı:
ziraatbankasına şartlarınız uyuyorsa sabit faizli çok hesablı ve mantıklı.sabit faiz olsun ödeme gücün varsa özel banklarda iyidir.eskiye nazaran ama sabit faiz şart. sakın oynar faiz degişken faiz ve dövizle lesingle almaya yanaşmayın.batmanın ilk adımıdır.
ben bikere faizle olacaksa olmasın diyorum ama şartlar insanı 50 dönüm için mal almaya iterse mecburen alacağım oysaki kapımızda elin bile işini gören makinamız var çok teşekkürler saygılar benim mesai arkadaşım 2007 35 milyara 15 bin ödemiş nerden nereye

abi benim istediğim traktörün liste fiyatı 73000 ama ben onu 65 e alırım. şimdi; bildiğim kadarıyla 4 te biri peşinat geri kalanı 5 yılda bütün dosyadır kaskodur bankadan ne yapar yıllık ne ödeyeceğiz. birde 55 lik var sana zahmet ya -ziraat için- çok teşekkürler böyle bir konu çok faydalı oldu herkese. alk-*s

murat_saribas link=topic=40488.msg357917#msg357917 date=1299870647' Alıntı:
2YIL 3 YIL 5 YIL ÖNEMLİ DEĞİL ANA PARA x 1.22 VEYA 1.23 BÖLÜN KAÇ SENE OLACAK İSE ,

BEN 33000 ÇEKTİM TOPLAMDA 40300 TL ÖDEYECEĞİM ORTALAMA YILLIK 8000 TL İDİ

TABİ 5 YIL ÖDEME BANKA HESAPLAYINCA İLK ÖDEME 7300 TL İSE SON ÖDEME 8900 TL OLUR TOPLAMDA 40300 TL YİNE
Nasıl olur? Ben 33000 tl çektim her yıl 9800 tl taksit ödüyorum. 5 yıl vadeli.

sayın abilerim kredi konusu açılmışken bende bir soru sorayım. bizde ahır yaptırmak için kredi çekmek istiyoruz 30,000 tl çivarında 5 yılda falan ödemekliye acaba varmıdır bu şekilde ziraat bankasının kredisi ve ödemeleri nasıl. bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim. şimdiden teşekkürler. :)

sahin aga link=topic=40488.msg744026#msg744026 date=1368638027' Alıntı:
arkadaşlar bugun itabarı ile ziraat bankasından traktör kredi çeksem 35 bin tl ye 4 yıl ödeme ile ne kadar faiz öderim
yardımcı olablirmisiniz.
70 bine 2014 güzden başlıyor 2015. 2016. 2017 ödemeleri 84000 ödeyecek