Kresuana Bugday Tohumu (Maramara Tohumculuk) Hakkinda Bilgi?

Ynt: Kresuana Bugday Tohumu (Maramara Tohumculuk) Hakkinda Bilgi?

Gökhan ÖZKAN link=topic=77106.msg912137#msg912137 date=1408286935' Alıntı:
krasunia odeska ekiyorum.gayet iyi. kıraçta 500 kg alıyorum.400 den aşağı düşmüyor.sertfikalı stersen buradan yollarız
Gökhan bey son 3 yıldır bu buğdayı araştırıyordum ,sizin son yazdıklarınızla kesin kararımı verdim ve tkk müdürüne rica minnet sırf benim için bi 8 ton getirme sözü aldım.
inan elimdeki 2. ekim olacak sönmez tohumunu dahi sattım.hayırlısı Allah ' tan bakalım.

Hacı Mehmet COŞKUN link=topic=77106.msg912288#msg912288 date=1408351223' Alıntı:
Gökhan bey son 3 yıldır bu buğdayı araştırıyordum ,sizin son yazdıklarınızla kesin kararımı verdim ve tkk müdürüne rica minnet sırf benim için bi 8 ton getirme sözü aldım.
inan elimdeki 2. ekim olacak sönmez tohumunu dahi sattım.hayırlısı Allah ' tan bakalım.
abi bölgeler yakın.sıkıntı olacağını düşünmüyorum.sönmez 2001 den çok veriyor.denedik,sıkıntı yok.

bende geçen sene tanıdıktan alçaktım bu odeskalardan ama krasunyamı syrenamı oda bilmiyordu taban yerler fena değil ama kırlarda olmadı ekme dedi ve oda hepsini satıp temizledi.ben de gün 91 ve tosunbeye devam ettim.