Kubota B2530 modeli'nin detaylı resimleri meraklılarına

Ynt: Kubota B2530 modeli'nin detaylı resimleri meraklılarına

yahya link=topic=48698.msg475422#msg475422 date=1322160124' Alıntı:
paylaşımın için teşekkürler doğanbey benim komşudada var alalı 2 sene civarı oldu daha 50 saat ançak adamlar zevkine aldılar bizim ilçede 2 tane kubota var 2 side bizim mahallede kaliteyi demekki kimse daha öğrenemedi yada fazla bizim gibi kubotaya verecek paraları yok
Yahya abicim sanırım kulüp te en fazla saat olarak kullanan sensin verdiğin paranın karşılığını yaptığın işlerde hem yaptığın iş olarak hemde mazot olarak geri alıyormusun en fazla kullanan sen olduğun için senin söylemeni istedim abi.

doganbey1 link=topic=48698.msg475426#msg475426 date=1322160339' Alıntı:
Abi millet korkuyo. Ve tanımıyor. Bu sitedeki üyeler biliyor Kubotayı tamam. Ama diğer köylüler. Tanıtım şart. Fakat Japonlarda şunu istiyor yavaş yavaş gelişmek
Bu hafta boyunca adapazarında servislere eğitim verildi.Ara arada düzenli olarak veriliyor.Servis sayısına bağlı olarak gelişmek en mantıklısı.

chooyu link=topic=48698.msg475586#msg475586 date=1322170852' Alıntı:
Kubotayı ilk aldığından bu yana memnuniyetinde bir değişiklik oldumu kardeş..
chooyu arkadaşım hiç bir değişiklik yok son derece memnunum.komşumdaki traktöre baktıkca iyiki tercihim kobota olmuş diyorum.
tek bir şikayetim vardı oda arka tekerlerin yalpa yapmasıydı.servis yeni bir parça istedi garantiden onu taktık şimdilik sorun yok gibi gözüküyor.

slm arkadaşlar size sormak istediğim bir soru var acaba kubota 2530 modelinin takla barı ortadan değilde arka kısımda olanını gördüm tespit ettiğim kadarıyla tepe lambası ve jantların daralıp genişleme mekanizmaları birbirine göre ters taraflarda bulunuyor acaba iz genişliği olarak veya teknik başka bir farkları varmı yanıtlarsanız sevinirim 09.03.2012 tarihinde bende birtane sipariş veriyorum teşekkürler.

Gümüşhane li hemşehrim toprağım ... çok doğru bir karar vermişsin iz genişliği ayarlanabilmekte orta model ve arkadan olmak üzere iki farklı modeli var alanlar ziaydesiyle menun sizde menun kalısınız ...Gümüşhane nin neresindensiniz

kalisli-29 link=topic=48698.msg558023#msg558023 date=1331239130' Alıntı:
slm arkadaşlar size sormak istediğim bir soru var acaba kubota 2530 modelinin takla barı ortadan değilde arka kısımda olanını gördüm tespit ettiğim kadarıyla tepe lambası ve jantların daralıp genişleme mekanizmaları birbirine göre ters taraflarda bulunuyor acaba iz genişliği olarak veya teknik başka bir farkları varmı yanıtlarsanız sevinirim 09.03.2012 tarihinde bende birtane sipariş veriyorum teşekkürler.
Hayırlısı olsun sizinle görüşmüştük, bizim samsun şubemizden alıyorsunuz, kucuktraktorler.com sahibiyim ben sizi samsun şubemize yönlendirmiştim.Kepçe işinde kullanacağınız için arkadan barlı kesinlikle en doğru seçim.