kubota m135 yaylı pulluk ile şangur şungur

Bu traktör neden piyasaya beklenildiği gibi giremedi merak ediyorum. Olumsuzdan daha çok olumlu şeyler duydum bu traktörle ilgili ama nedense piyasada çok göremedik. Markanın yeni olmasından dolayı bir çekingenlik var heralde.
insanlar belli başlı markaları öteden beri tanıdığı için yeni markaların tatnınması benim youtube kanalım gibi tanınması zaman alacak işte. güzel makina ilk 135 videosunu çekmeye çankayaya gitmiştik orada hali vakti yerinde bir abide 5400 serisi biderde kubota 135 vardı kubotayı anlatttırmıştım ama malesef hafız kartının azizliğine uğradı o vide yandı yükleyemedim. orada demişti masseye ağır iş zamanları 2 depo mazot koyarken kubota günü 1 depo ile bitiriyo demişti. kubotalar çok pahalandı zamanında iyiki almışın demiştim sorun değil şimdi istesem 2 tane alır gelirim demişti ALLAHIM herkese dolu dolu versin az versin çok versin ama helalinden versin hak etmediğimiz alın terimizle sahip olamayacağımız bir şeyi bize haksızlık yoluyla sahip ettirmesin. amin.
Maşallah bizim ovayı komple gezmiş sin galiba 🙂
Reis daha çok gezemedik kış araya girdi ama yaz gelirse Rabbim nasip ederse daha çok gezeriz. ben ANKARA ya gelirken ankara benden korksun demiştim arkadaşlar kahkaha atmışlardı .. ANKARA ya aşık oldum çok seviyorum. gelmeden önce bu kadar değildi..