Kubota nasıl bir traktördür? Geniş bilgi verebilecek olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kubota nasıl bir traktördür? Geniş bilgi verebilecek olan var mı?

biz eminle aramızsa konuşuyorduk ben ona bidaha nh de case de almam alacagım marka kubato M8540 dedim ve emin biraz daha heveslendim nasıl bir makina bu deyince sor anlatsınlar ben söylersem yönlendirme olur + ve - neyse görelim dedim ve konu buraya taşındı dogan da çok güzel açıklamalar yaptı ben doganın incemelerinin daha fazla oldugunu biliyorum , mustafa ve ceya023 ün m8540 kullandıgınıda biliyorum ömer, konuda bi problem yok sana TL-A yı sorsam memmuniyetini ve hoşlanmadıgın yerlerini anlatmazmısın bizde iyi ve kötü yönlerini soruyoruz hevesliyim kısmet olursada almayı düşünüyorum er yada geç . ALLAH herkesin gönlüne göre versin arkadaşlar ,açıklamalar için de sagolun

Ynt: Kubota nasıl bir traktördür? Geniş bilgi verebilecek olan var mı?

Bir motor yüzünden tartışmamalıyız. Tartışacağımız nokta teknolojinin gelişipte bizim eski teknolojiyi kullanmamız olmalıdır. Bugün Çorluda JOHN DEERE 6930 PREMİUM gördüm. Motora hayran kaldım. Gidipte ben fanatiklik yapmıyorum ki. Bizlerde böyle olmalıyız. Biz bu traktörlerden kavga yaparak para kazanmıyoruz ki. Körü körüne bağlanmamalıyız. Her markanın tadı farklıdır. Ağzımızı tek bir tada alıştırmamalıyız yada at gözlüğü takmamalıyız. Evrensel düşünmeli ve öyle yaşamalıyız. Marka fanatikliği bize kar değil aksine zarar getirir. Sözlerimi lütfen yanlış anlamayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...