KUDRET 100 GAP TARIM FUARI

Ynt: KUDRET 100 GAP TARIM FUARI

erkunt gerçekten güzel özellikler koymuş ama o çamurlaktiki kuyruk mili düğmesi keşke olmasaydı yada sadece kapatma düğmesi olsaydı allah korusun patos felan bağlıyken durunca biri temizlik yada yağlama yaparkan biri yanlışlıkla basar felan çamurluktaki düğme ne diye allah korusun kaza çıkartır aman dikkatli ol kardeşim kullanırken o düğme güzelde keşke kapak felan olsa da herkez kurdalamasaydı onu

phantomerkunt link=topic=52888.msg549240#msg549240 date=1330372001' Alıntı:
sağol teşekkür zaten biz patos filan kullanmıyoruz kuyruk mili ile fırfır ilaç makinası helezon kullanırım onuda buna takmam diğer makinalara takarım dediğin gibi birisi basarsa büyük tehlike yaratır
bizim bi komşu çekirdek patozu çalışırken ayağı takılmıştıta bacağını koparttı Allah korusun Şavt çok tehlikeli dikkatli olmak lazım o yüzden dedim yoksa özellikleri gerçekten avrupa traktör ayarında mesela hidrolik kollarını indirip kaldırması ordan çok güzel

hamza40_7 link=topic=52888.msg549228#msg549228 date=1330371482' Alıntı:
erkunt gerçekten güzel özellikler koymuş ama o çamurlaktiki kuyruk mili düğmesi keşke olmasaydı yada sadece kapatma düğmesi olsaydı allah korusun patos felan bağlıyken durunca biri temizlik yada yağlama yaparkan biri yanlışlıkla basar felan çamurluktaki düğme ne diye allah korusun kaza çıkartır aman dikkatli ol kardeşim kullanırken o düğme güzelde keşke kapak felan olsa da herkez kurdalamasaydı onu

İçerideki ana kumandadan devir falan seçmeden o kuyruk mili sadece o düğmeyle dışarıdan çalışırmı acaba? :S

768 link=topic=52888.msg549257#msg549257 date=1330372684' Alıntı:
İçerideki ana kumandadan devir falan seçmeden o kuyruk mili sadece o düğmeyle dışarıdan çalışırmı acaba? :S
bilmiyorum abim ama hani mesel çalışırken durdurup biri orda unutursa felan diye düşünmüştüm