kudret 100 lüks

Ynt: kudret 100 lüks

umutmalkoc link=topic=67672.msg768999#msg768999 date=1377703885' Alıntı:
öncelikle hayırlısı olsun.bir tavsiyem olacak bildiğim kadarıyla deposu 120litre yanına ek bir depo daha ekletirsen cok ii olur yoksa yolda kalma tehlikesiyle basbasasın yakıt felaket bir motor
Yapma be Umut braderim :)
O kadar çok mu yakıyor? Gözümü kortkuttun şimdi. İlerideki adaylarımdan biriydi Erkunt.

kadar cok yakıyor ki ibrenin dustugunu goruyoruz sakın kımse erkunt almasın hıc ıyı bı traktor degıl keske nh ,mf,tümo,jd vb bunlardan birini alsaydın erkunt kadar kotu traktor yok 2009 da servet luks aldım 65 bın tl ye 2013 ocakta 60 bın e verdım 3 sene kullandım begenmedım erkunt u servet ı gıttım kudret aldım saatte 10 dekar yer nadas yapıyorum 2litreye varmıyo mazot cok yakıyo yolda cok yakıyo 60km yol gıdıyorum 25litre mazot yakıyo son gaz ve arkada 20 tondan fazla agırlık var deposuda 110 litre mazot alıyo sen erkunt alıp kendını yakmıssın dostum

cevo link=topic=67672.msg769069#msg769069 date=1377722394' Alıntı:
kadar cok yakıyor ki ibrenin dustugunu goruyoruz sakın kımse erkunt almasın hıc ıyı bı traktor degıl keske nh ,mf,tümo,jd vb bunlardan birini alsaydın erkunt kadar kotu traktor yok 2009 da servet luks aldım 65 bın tl ye 2013 ocakta 60 bın e verdım 3 sene kullandım begenmedım erkunt u servet ı gıttım kudret aldım saatte 10 dekar yer nadas yapıyorum 2litreye varmıyo mazot cok yakıyo yolda cok yakıyo 60km yol gıdıyorum 25litre mazot yakıyo son gaz ve arkada 20 tondan fazla agırlık var deposuda 110 litre mazot alıyo sen erkunt alıp kendını yakmıssın dostum
Aynı motor sahibi olarak bi yanlışlık sezdim bende 60 km yol yaptım 6 ton yük ile yolda 16 gaz ile gitti geldim yarım depo yaktı nasıl olurda o son gazda 25 llitre yakımış herhalde benim motor ayarsız bu hafta kısmetse pompa ayara gidecek zaten sıfır motorda nasıl olurda bu tür şeyler çıkar anlamıyorum

onurs link=topic=67672.msg769081#msg769081 date=1377725811' Alıntı:
Aynı motor sahibi olarak bi yanlışlık sezdim bende 60 km yol yaptım 6 ton yük ile yolda 16 gaz ile gitti geldim yarım depo yaktı nasıl olurda o son gazda 25 llitre yakımış herhalde benim motor ayarsız bu hafta kısmetse pompa ayara gidecek zaten sıfır motorda nasıl olurda bu tür şeyler çıkar anlamıyorum
Çiftçeker bu kadar yakıyorsa yolda biz hiç niyetlenmeyelim yahu

Erkunt 100, 60 km yolu son gaz arkada 20 tondan fazla ağırlıkla 25 litre mazotla çekiyorsa, ölçümde doğruysa.. iyi değil çok iyi!

Yalnız bizim burada arkadaş erkunt 100 ' ün yanından MF 168 ' i ayırmıyor..

erkunt kötü ama hala çok satılıyor..
100 lü olan onca insan var ama yakıtın bu denli olcagını sanmıyorum..
100 lükten memnuniyetin çok oldugunu biliyorum 90 lıga göre..

traktörünüz hayırlı olsun sonuçta 100 hp perkins motor var ve bir çok traktörde kullanılıyor mf5440 gibi mesela yani çok yakacağını zannetmiyorum öyleysede kullananların pompa ayarı iyi değildir bence güzel seçim yapmışsınız tekrar hayırlı olsun
cevo link=topic=67672.msg768997#msg768997 date=1377700334' Alıntı:
Hayırlı olsun bursa fuarına satıl lısını getıreceklermış
doğrumu bu bilgiyi nerden aldınız ? eğer doğruysa çok iyi haber

Erkunt cok yakıyo dıy
erkunt u cok yakıyo dıyen arkadaslara cevaben yazdım 60km yı30kmdolu 30 km bos gıdıyo gelıyo 80lık servet le aynı gıbı yakıtı ben cok memnunum allah uzun omur verır cok para kazanırsam bıraz zor tabı aycıcegı sogan bugday para etmıyo erkunttan sonra alacagım traktor fendt tır mf 5445 serısınde de perkıns motor var ve made ın chına erkunt ta da perkıns motor var made ın uk zamanında fıat640 ve mf 285s de kullandım her traktorun kendıne gore artıları eksileri var dır baskalarının traktorunu kotulemeye gerek yok her kesın motoru kendıne guzel ve en az yakan traktordur

cevo link=topic=67672.msg769362#msg769362 date=1377814790' Alıntı:
Erkunt cok yakıyo dıyerkunt u cok yakıyo dıyen arkadaslara cevaben yazdım 60km yı30kmdolu 30 km bos gıdıyo gelıyo 80lık servet le aynı gıbı yakıtı ben cok memnunum allah uzun omur verır cok para kazanırsam bıraz zor tabı aycıcegı sogan bugday para etmıyo erkunttan sonra alacagım traktor fendt tır mf 5445 serısınde de perkıns motor var ve made ın chına erkunt ta da perkıns motor var made ın uk zamanında fıat640 ve mf 285s de kullandım her traktorun kendıne gore artıları eksileri var dır baskalarının traktorunu kotulemeye gerek yok her kesın motoru kendıne guzel ve en az yakan traktordur
işi bilenin hali başka. çok Doğru söylemişsin.

ilk olarak 2009 da 65 bin e aldım 2013 De 60 bine verdim diyorsun 4 sene De sadece 5 bin lira fiyat farkı olmuş zarar ettin demiyorum özelikle fiyat farkı olmuş diyorum çünkü o parayı hayli hayli kazandırmıştır o traktör sana. millete akıl veriyorsun Erkunt almasın kimse diye sen sıfır alıp 4 sene kullan neredeyse aldığın fiyata sat begenmedim diye git aynı marka daha büyük bi traktör al olmaz öyle iş sen kendinle çelişiyorsun abi art niyet ararım ben sözlerin arkasında...

adige38 link=topic=67672.msg769374#msg769374 date=1377845091' Alıntı:
ilk olarak 2009 da 65 bin e aldım 2013 De 60 bine verdim diyorsun 4 sene De sadece 5 bin lira fiyat farkı olmuş zarar ettin demiyorum özelikle fiyat farkı olmuş diyorum çünkü o parayı hayli hayli kazandırmıştır o traktör sana. millete akıl veriyorsun Erkunt almasın kimse diye sen sıfır alıp 4 sene kullan neredeyse aldığın fiyata sat begenmedim diye git aynı marka daha büyük bi traktör al olmaz öyle iş sen kendinle çelişiyorsun abi art niyet ararım ben sözlerin arkasında...
arkadasım ben erkunt u kotu traktor dıyenlere cevaben yazdım 80lik erkunttan da memnundum allaha sukur kudretten daha da memnunum erkunt u kotulemıyorum kotuleyerek ne kadar cok mazot yakıyo dıyenlere cevap verıyorum yorumu tekrar tekrar oku anlarsın kotu traktor saattr 10dekar yer surer mi mazotu 2litrenın altında yakarmı arkada 20ton yukle rampa cıkarken sadece sift e basıp yarım vıtes dusermi ben motorumu kotulemedım kotuleyerek nasıl ıyı traktor oldugunun cevabını yazdım

cevo link=topic=67672.msg769844#msg769844 date=1378009201' Alıntı:
arkadasım ben erkunt u kotu traktor dıyenlere cevaben yazdım 80lik erkunttan da memnundum allaha sukur kudretten daha da memnunum erkunt u kotulemıyorum kotuleyerek ne kadar cok mazot yakıyo dıyenlere cevap verıyorum yorumu tekrar tekrar oku anlarsın kotu traktor saattr 10dekar yer surer mi mazotu 2litrenın altında yakarmı arkada 20ton yukle rampa cıkarken sadece sift e basıp yarım vıtes dusermi ben motorumu kotulemedım kotuleyerek nasıl ıyı traktor oldugunun cevabını yazdım
Pardon abi ben yanlış anladım bu açıklama gerçekten iyi oldu kusura bakma kötü diyenlere inat gerçekleri iğneleyerek anlatmaya çalışmışsın anladım şimdi tekrar kusura bakma...

dün ankara sincan da başer otomotivde td 90-100 leriinceledim pazarlık vardı içine kabine bindin çok igrenç geldi yılların türk traktörü bukadar dar ve basiat bir kabin yapar mı? arkasını inceledim okadar basit ve görünüş kötü ki...ek pistonlar oyuncak gibi..vitesler kumaanda dügmeleri böyle nasıl bir iş olur ki..
traktör kötü demiyorum kabin ve arka dizayn ve iç dizayn beni çok kötü etkiledi..
burası türkiye burda traktör çiftçini arabası eli ayagı kabin bu kadar dar almaz kaza anında çıkma ve atlama şansın sıfır.
kabine iki kişiden fazla binemedik ben tarlaya üç kişi gidiyorum kendi ailemi almıyor traktör kabini...
biz çiftlik düzeni olan bir tarım ülkesi degiliz ..
ve buyüzden newholland macaramız kısa sürdü..birçok traktör markalarını gezdik içimize sinmedi..ithallar dışında buda çok para
ve buyüzden erkunt gerçekten harika işler yapmış hakkını vermek lazım...
ve erkuntda tekrar karar kıldık...ailecek...
alınan kararlar ailelecek olmalı ve bu çok önemli...

köylü link=topic=67672.msg770348#msg770348 date=1378196358' Alıntı:
dün ankara sincan da başer otomotivde td 90-100 leriinceledim pazarlık vardı içine kabine bindin çok igrenç geldi yılların türk traktörü bukadar dar ve basiat bir kabin yapar mı? arkasını inceledim okadar basit ve görünüş kötü ki...ek pistonlar oyuncak gibi..vitesler kumaanda dügmeleri böyle nasıl bir iş olur ki..
traktör kötü demiyorum kabin ve arka dizayn ve iç dizayn beni çok kötü etkiledi..
burası türkiye burda traktör çiftçini arabası eli ayagı kabin bu kadar dar almaz kaza anında çıkma ve atlama şansın sıfır.
kabine iki kişiden fazla binemedik ben tarlaya üç kişi gidiyorum kendi ailemi almıyor traktör kabini...
biz çiftlik düzeni olan bir tarım ülkesi degiliz ..
ve buyüzden newholland macaramız kısa sürdü..birçok traktör markalarını gezdik içimize sinmedi..ithallar dışında buda çok para
ve buyüzden erkunt gerçekten harika işler yapmış hakkını vermek lazım...
ve erkuntda tekrar karar kıldık...ailecek...
alınan kararlar ailelecek olmalı ve bu çok önemli...
Erkuntların kabini güzel , lakin yedek sürücü kolduğu eksik onlardada bunun bir icabına baksalar daha da güzel olacak.