Kültivatör bacağı yardım

Ağır topraklar da hangi Kültivatör bacağı daha güzel iş yapar bahar toprak işlemede bacağın kavisinin bi avantajı var mı

Resimler ve ekler

• IMG_4827.png
    IMG_4827.png
    461.2 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_4828.png
    IMG_4828.png
    539.2 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_4847.jpeg
    IMG_4847.jpeg
    239 KB · Görüntüleme: 79
2. ve 3. resimdeki makinalar otlu yerde hemen tıkanıyor. Taşlı yerde de yayları dayanmıyor. Matris, fortis, kahraman çelik vs taşta da otta da iyi iş yapıyor. Yalnız çok otlu oluyorsa 3 sıra olması daha iyi. Geçen Fortis Stella 3 sıralı 17’li çift merdaneli sordum 220 bin dedi. 15’lisi de 180 bin. Ama malzemesi sağlamdı yayları iç içe çift yaylı, profiller bacaklar iyice kalındı.

2. ve 3. resimdeki makinalar otlu yerde hemen tıkanıyor. Taşlı yerde de yayları dayanmıyor. Matris, fortis, kahraman çelik vs taşta da otta da iyi iş yapıyor. Yalnız çok otlu oluyorsa 3 sıra olması daha iyi. Geçen Fortis Stella 3 sıralı 17’li çift merdaneli sordum 220 bin dedi. 15’lisi de 180 bin. Ama malzemesi sağlamdı yayları iç içe çift yaylı, profiller bacaklar iyice kalındı.
Fortis matisirin bire bir aynısı görünüş olarak ama kullanılan malzeme nasıl bilmiyorum biz bahar ağır toprağı havalandırmak için kullanıyoruz matris doğanlar kahraman Çelik bacak kavisi C formatın da demek ki güzel iş çıkartıyor ki bu şekil de yapıyorlar