L 95 ile tizel

Ynt: L 95 ile tizel

turk50 link=topic=40960.msg365865#msg365865 date=1300917173' Alıntı:
pekala havuçları hasatan sonra bu işi yapsan tarlayı yumuşatsan da camırda teker dolmasıyla ugrasmasan olmazmı hem daha kolay olurr
bir kere havuc tarımında kolay diye bi kelime gecmez kışlık hasad bu işi yapan çifciler inanki her imkanı fırsatı günü güneşi suyu degerlendiren insanlardır sınırsız alt yapıları vardır en fazla olacagıda budur bende bu işin icindeyim bir kac günden başlıycam pancar ekecem

pekala havuçları hasatan sonra bu işi yapsan tarlayı yumuşatsan da camırda teker dolmasıyla ugrasmasan olmazmı hem daha kolay olurr
zaten hasat oldu yağmur lar iyi yağınca fırsat olmadı bu zamanı buldu
quote]bir kac gün icinde bende başlıycam tarla kurutma operasyonlarına ramazan abi bogulma sakın [/QUOTE]
seyit bekleye bekleye kurumayacak en iyisi karıştırmak :D
Paylaşım için tşk abi çizme mi giydin ayaklarına traktörden inip karşı tarafa geçmek birde video çekmek biraz zor ayakkabı ile
muhtar tesadüf çizmeyle gittiydim ayakkabı falan olsa inmezdim dışardan video çekemezdim :)
KOLAY GELSİN L95 DE KARİZMA MOTOR
aynen öyle ok-*-s
ramazan abi kolay gelsin... valla arkadaslarında dediği gibi yaz kıs durmak yok... l95 de güzel gidiyor...
sağol ömer yavaş yavaş işlere başlayalım
güzel paylaşım ramazan abi yer baya çiğnenik herhalde bizim burda bu şekilde su duran yere değil motor insan girmez
l 95 leride iyi bilirim tam bu işlerin motoru su kaplumbağası
bu işlerin motoru olmasa burda kendi gitmez zaten hidrolikleri çok iyidir bu n h lerin :D

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
eline sağlık ramazan abi L95 yerine tm 120 ile daha fazla yer yapsanız olmaz mı gerçi küçük traktör ona göre az yakar ama
tm 120 nin gitmesine gerek yok tu bura en fazla yarım saat lik iş var tarlaya gitgel 7 8 km iş çok olsa gittiğine değer :)
gölet gibi walla hiç böyle tarla sürmedim
tşkler..
Paylaşıma teşekkürler Ramazan.
bizim buralarda böyle tarlaya, ne kadar çiğnekte olsa mümkün değil giremezsin,girsende çıkamazsın..
bölge bölge değişir bazı yerler de çok gömülür buranın 30 cm toprağın altı sert topraktır gömülmez
ramazan abi kolay gelsin maşallah durmak yok yaw bir l 95 bir tm panacar vakti geldi hazırlık zamanı
abartmayın sizde yav durmak yok diye :) 2 ay oldu havuç biteli yatıyoruz 2 ay dan beri
avrupa motor kendini her yerde belli ediyo allah nazardan saklasın.
sağol
Eline sağlık Ramazan abi güzel fotolar abi yaw hakkaten zor işiniz var nediyeyim RABBİM kolaylık versin.
sağol hacimmet Allah bütün çiftci arkadaşlara kolaylık versin
Ne diyelim Ramazan abi Kolay Gelsin.Bereketli olur inşallah.L 95 inde maşallahı var güzel çekiyor
sağolun arkadaşlar