L95 4x4 ARIYORUM ESKİŞEHİRLİYİM... DÜĞMELİ TERCİHİMDİR..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: L95 4x4 ARIYORUM ESKİŞEHİRLİYİM... DÜĞMELİ TERCİHİMDİR..

erkut kardeşim eidrne keşanda var bir tanesi intokoda olan dalkıran da var o motor çeltikten çıkma motor ne kadar sağlamdır bilmiyorum onun temiz demesine bakmayacan bir tane de landini bayinde var ben onu snn için sorayım cuma haber veririm anca cuma gidecem keşana illa l 95 mi olması lazım yani nedir bu l 95 in özelliği bn de merak ettim senn galiba 6000 7000 dnm tarlan var eğer istersen al bi tane 110-90 vede steyr tarlada 110 u kullan yolda steyr ı tabii senn kararın dır saygı duyarım bn senn için sorarım

BAK KARDEŞ BEN Bİ TANE KEŞANDA BULDUM DÜĞMESİZ 96 MODEL SAATİ 3009 RESİMLERİNİ ÇEKTİM SEN BNM MSN EKLE BEN SANA RESİMLERİ GÖNDERİİM ADAM 33 İSTEDİ AMA BAŞKA Bİ GALERİCİYE SORDUM 20-25 EDER DEDİ AMA BİLİRSİNİZ GALERİLER BİR MALDAN 7-8 LİRA KAR ETMEDEN SATMAZ

kardeşim aldın mı l 95 bizm burda satılık var bi tane dıştan cok temiz duruyor yeni geldi bayiye l95 bizde kullandık 3 sene önce özelliklede pistonlu bonbeyde süper bi makina cvp yaz hemen sorarım almadıysan burası edirne

sezer link=topic=20970.msg182216#msg182216 date=1243406970' Alıntı:
kardeşim aldın mı l 95 bizm burda satılık var bi tane dıştan cok temiz duruyor yeni geldi bayiye l95 bizde kullandık 3 sene önce özelliklede pistonlu bonbeyde süper bi makina cvp yaz hemen sorarım almadıysan burası edirne
almadım arkadaşım saati modeli fiyatı neymiş bi sorarsan sevinirim fotoda olabilir :D

bizim köyde vardı 1 hafta önce takasta verdiler jd6330 aldılar L95 in 4 lastiğide yeni görüntüsü güzeldi diğer özelliklerini bilmiyom traktör bihser jd bayiinde edirne yada tekirdağ yada gitmiş olabilir

bizim konyada çalışma saati 100 den az l95 25,000 tl ye sattılar sıfır gibiydi daha yeni almışlardı mazotu içiyor diye 240 aldılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...