Lamborghini traktör etrafınız da var mı?

Lamborghini traktörler güzeller ama üretimleri sınırlı diye biliyorum ve sadece İtalya'da ki zengin çiftçiler varsa kullanabiliyor, tabi fiyatından dolayı. Yurt dışına gönderme yok diye biliyorum, başka fikri olan? :) (y) ;)
5851-e5491bd601ec8a1d4477e77527132b70-2345086-0.jpg

• Beğen
Tepkiler: Yunus sarı
Lamborghini traktörler güzeller ama üretimleri sınırlı diye biliyorum ve sadece İtalya'da ki zengin çiftçiler varsa kullanabiliyor, tabi fiyatından dolayı. Yurt dışına gönderme yok diye biliyorum, başka fikri olan? :) (y) ;) Ekli dosyayı görüntüle 52616
Bizim köyde birkac tane 774-80 modeli ve bir tanede 1050 modeli vardi , zamanla hepsi satıldı, ikinci el piyasasi cok iyi değildi, parca arıza durumunu net bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Tümosan'cı!
Bizim köyde birkac tane 774-80 modeli ve bir tanede 1050 modeli vardi , zamanla hepsi satıldı, ikinci el piyasasi cok iyi değildi, parca arıza durumunu net bilmiyorum
Ben satışı yok diye biliyordum, şimdi karşılaştım, Türkiye'de 3 bayisi varmış. Ve satılıyor muş ta. Satılması şaşırtmadı, Yurt dışına gönderilmesi şaşırttı beni. Malum, yapımı maliyetli. 🙃

Lamborghini traktörler güzeller ama üretimleri sınırlı diye biliyorum ve sadece İtalya'da ki zengin çiftçiler varsa kullanabiliyor, tabi fiyatından dolayı. Yurt dışına gönderme yok diye biliyorum, başka fikri olan? :) (y) ;) Ekli dosyayı görüntüle 52616
Lamborghini _ same _ hüerliman ve son olarak da Deutz katıldı SDF grubuna.
Lamborghini bin çogu serisini same de bulabilirsiniz birebir aynıdır. Kaput dahil şekli aynıdır sadece renk ve model ismi farklı.

Örnek olarak atıyorum
Lamborghini grand prix 75 ve same Explorer classic 75
Tamamen aynı renk ve marka model hariç
images%20(1).jpeg
images.jpeg

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Lamborghini _ same _ hüerliman ve son olarak da Deutz katıldı SDF grubuna.
Lamborghini bin çogu serisini same de bulabilirsiniz birebir aynıdır. Kaput dahil şekli aynıdır sadece renk ve model ismi farklı.

Örnek olarak atıyorum
Lamborghini grand prix 75 ve same Explorer classic 75
Tamamen aynı renk ve marka model hariç Ekli dosyayı görüntüle 52620Ekli dosyayı görüntüle 52621
Güzel tespit, teşekkürler, o dediğiniz SDF grubu Türkiye'de seviliyor. Bu arada Hürliman'da iyidir.
unnamed.png