Landini PowerFarm 75 Karışık Fotolar..

Ynt: Landini PowerFarm 75 Karışık Fotolar..

yo 67 değil 35 beygir oldu olcak 20 beygir ona bakarsanız 95 lik tümoda 90 beygir 85 liği 82 beygir dostum bizim burda görüyoz tümoları 5 tane traktör var hepside 2006 2007 2008 2009 ama böldürtmeyen kalmadı yok aynı martıyıu dağıtır grup burkar segman kırar yatak sarır yok conta yakar vs bizim burda 95 80 aldilar daha 2.5 aylık motor şanzıman dağıttı yeni aldığında kullandım tümoyu vitesler kaya gibi geçmez caart cuuurt ileri geri takarsın caart cuurt bana tümoyun neyini övüyonuz tümolar problemli traktör bizim burda kimse kapısına sokmuyo tümoyu bizim burda en çok landininin 8865 i pwrfrm 95 leri ve yeni çikan başaklar tutuldu gerisi trakyada dahi bu traktörler dolu tümosanları alan hemen satıyo lüleburgazda 2. ellerde tümosan dolu 15 milyara 8280 4x4 orj kabinlisini satıyolar

hiç bir firma traktörün tam gücünü vermez çünkü traaktörün gücü ölçülürken direk motor gücü ölçülmez şanzımanda sürtünmeden kaybolan gücü eksiltilip öyle söylenir araba veya taksilerde bu düşürülmez çünkü arabada traktördeki kadar dişli yok vede güç kaybıda yok dikkat ederseni claasın veya john deere nin katoloğunda motor gücünü 2 çeşit gösterir 1 ece 24 e göre 84 bg der iso ya göre 84 bg der isterseniz www.megaziraat.com adresine bakıp anlarsınız

bizim burda benimkiyle beraber 13-14 tane var şu ana kadar hiçbiri pompa yakmadı ve hararet gündüz sürmemize rağmen yapmıyor ayrıca çok sağlam motor