Landini traktör hakkında

Selamlar değerli grup üyeleri.Elimdeki mevcut traktörümden pek memnun değilim.Son zamanda aklıma Landini 5h100 5h115 traktör takılıyor.Bu traktörün artı veya eksileri nelerdir? İkinci el olarak kaç saate kadar alınır? Kronik arızaları nelerdir? Çok baş ağritir mı? Konfor olarak nasıldır? Cevaplarinizi bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: filizma
Selamlar değerli grup üyeleri.Elimdeki mevcut traktörümden pek memnun değilim.Son zamanda aklıma Landini 5h100 5h115 traktör takılıyor.Bu traktörün artı veya eksileri nelerdir? İkinci el olarak kaç saate kadar alınır? Kronik arızaları nelerdir? Çok baş ağritir mı? Konfor olarak nasıldır? Cevaplarinizi bekliyorum
Selamün aleyküm kardeşim tercih yine senin bence landini güzel bir traktör bende iki tane var birtanesi 2017 model 5 H 100 sıfır aldık o ileri geri şatıllı şuan 1125 saatte kabin sessiz turbo kilima var kabin rahat. 4piston. Tamamen italyan üretimi Perkins motor var üzerinde.Digeri landini glop 80 2019 model çok seri ve atak bir traktörbuda Gölcük'te montaj yapılıyor buda italyan parçalar oradan geliyor şekerpınarda montaj oluyor bşz kabini sonradan koydurduk bunlarda tente var kabın istege göre bu üç piston ama çekişi olsun çift sürümü olsun çok güzel yakıtlarıda iyi ben menmunum dosta tavsiye edilecek traktör bunun motoruda Perkins motor landini candır gerisi heyecandır