Landini vision 105 | dar yapraklı ot ile mücadele

Kolay gelsin ümit bende terdok atıyorum mustangla karıştırıp kök boğazı ayrı sen nasıl uygulamalar yapmayı düşünüyorsun hangi marka ilaçları tercih edecen bu yıl
Terdok ile geçen sene tanıştık .ben geniş yapraklıları atmıştım zaten ,dar yapraklı yeni attım. Mart’ın 10nu gibi kökboğazla sinek ilacını atıcam kısmetse.tekitdağda 900 tl imput buldum aldım ama agrobest basking diye bir ilacı var 3 etken maddeli onu çok düşündüm sende bi araştır bak

• Beğen
Tepkiler: ağayamüsade
Terdok ile geçen sene tanıştık .ben geniş yapraklıları atmıştım zaten ,dar yapraklı yeni attım. Mart’ın 10nu gibi kökboğazla sinek ilacını atıcam kısmetse.tekitdağda 900 tl imput buldum aldım ama agrobest basking diye bir ilacı var 3 etken maddeli onu çok düşündüm sende bi araştır bak

Ben agrobest souflex atmıştjm geçen yıl bu yıl korumanın 490 sploraz aldım( rauma almıştm değiştirdim. Rauma makper koruma aynı)
Pas ilacını agrobestin yeni çıkan qualis ilacını aldım içinde yoğun miktarda yeşil bırakan etken var.
İnputu uyguna denklemişsin seneye bende tekirdağda daha uygun yakalayabilirsem ordan alabilirm