Landwirtschafts Simulator 2009 Türkçe Yama

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2009 Türkçe Yama

Yha Kardes Oyun cok super bır oyun tam aradıgım ama ındırcem ama free user tıklıyorum error werıyor download gelmiyor lutfen yardımcı olsun rica ederım.

yha lutfen yardımcı olun gercekten ben fazla bişi bilmiyorum ama linke tıklıyorum free user tıklıyorum error verıyor donload göremıyorum anlayanlar bir zahmet sölesınler kardeslerım ben bu oyunu cok sevıyorum lutfen yardımcı olun.

bütün sürümlerle uygun olanı yapamaz mısınız hocam rica etsek ? bu forumdan indirdiğimiz sürüm mesela sizin yapmıs oldugunuz version kimsede yok galiba varsa siz paylassanız daha iyi olur bizde oyunu TÜRKÇE oynamıs oluruz .Tesekkürler Emege Saygı

arkadaşlar bende Landwirtschafts-Simulator 2009 Gold yüklü bu yama benimkiyle uyumlumudur acaba yama için ayrıca teşekkürler daha deneyemedim ama çok güzel olmş benimki almanca hiçbişe annamıom :d

yok bu sürüme denedim hiç bişe deişmedi benim sürüme uygulama şansımız warmı arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

şimdide altta yazanları yaptm oyun kara ekranda takılıo açılmıo yardımcı oolursanız çok sevinirim bide sürümden bahsedilmiş eğer sürüm uymuyrsa uyan sürüm hazrlarsanız çok sevinirim :)
İngilizce sürüm için hazırlamıştım ama şöyle yapmayı deneyebilirsin

Not defterini aç ve şunları;
Kod:

<?xml version='1.0' encoding='iso-8859-1' standalone='no' ?>
<language short='en' suffix='_en'/>

kopyala yapıştır. Sonra dataS/ klasörü içine language.xml olarak kaydet oyunu çalıştır.

Eğer yine olamazsa deneyebileceğin 2. yol var oda datas klasöründe oluşturduğun language.xml i sil sonra dataS/menu klasöründe tüm dosyaların sonunu _en.png yerine _de.png olarak değiştirip oyuna gir.

XxXEsinti66 link=topic=26774.msg268658#msg268658 date=1271350597' Alıntı:
kardeş benim farming tek kurulumluk datas fln yok ingilizce versiyon ona nasıl turkçe kuruldugunu anlatırmısın_?
Oyun dizini içinde('C:\Program Files\Farming-Simulator 2009) data ' s adında bir klasör oluşturun ve içerisine indirdiğin yamayı klasör olarak atın(rar ' dan çıkarın) yedek almayı unutmayın