LPG'li Araçlara Yeni Düzenleme

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Araçların altına konumlandırılan ve dolum yapan personelin mağduriyetine yol açan dolum ağızlarının, aracın farklı bölümlerinde yer alacak, söz konusu düzenleme 6 ay sonra yürürlüğe girecek.

FSDF.jpg

Araçların altına konumlandırılan ve dolum yapan personelin mağduriyetine yol açan dolum ağızlarının, aracın farklı bölümlerinde yer alacak, söz konusu düzenleme 6 ay sonra yürürlüğe girecek.

Ekli dosyayı görüntüle 14598

abi iyi aksamlar güzel bir paylaşım olmuş ama ben bu işlem zaten yürürlüge girdi die biliyordum 2016 model honda civic aldık gazın dolum yeri benzin kapagıyla aynı yerde yan yana

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
abı bılgınız var mı bılmıorum ama bu tsı motorlara lpdı sıstem yanı gazı benzın gıbı puskurtme sıstemı bu sıstemden takan var mı ve bılgın var mı? ben epey arastırdım ama pek bıse bulamadım...
Tsı motorada takan var fakat verim alınamıyor otomobil de bazı sıkıntılara yol açıyor Tsı motorlar için lpg kiti üretildi fakat dediğim gibi düzen tutmuyor...

abı bılgınız var mı bılmıorum ama bu tsı motorlara lpdı sıstem yanı gazı benzın gıbı puskurtme sıstemı bu sıstemden takan var mı ve bılgın var mı? ben epey arastırdım ama pek bıse bulamadım...
Nurettin detaylı bilgim yok ama sağdan soldan duyduğum tsi motorlar düşük hacimde yüksek beygir üreten motorlar ama lpg pek uyumlu olmadığı ancak yakıtının az olduğu yönünde ama lpg teknolojisi baya gelişti bilindik markalardan ve kullananlardan yorum alabilirsin.

Benim aracım mpi motor fabia lovato takılı sorunsuz çalışıyor. Tsi motorlardada sorunsuz kit lovato bence. Bilgi almak isterseniz lovatoyu arayıp sorabilirsiniz bu konuda çok ilgili bir firma. Ben çok titiz bir insanım arabam konusunda bıkmadan usanmadan yardımcı oldular.