LS PLUS 90

10.11.2013
1,731
1,868

Screenshot_20201219-131827.png

Traktör hakkındaki yorumları alabilir miyim?
Tanıyan bilen var mıdır?
Düğmeli bucuk yok.
@The_Hoca bi yorumlayabilir misiniz? Tork güç çekiş olarak.
Şimdiden teşekkür ederim.

Bu adam aylardır ilan veriyor face'de ama hala satılmadı o fiyatlara da satılmaz gibi duruyor,
Bir tanede dayı var 2012 kabinli 55 lik ls ye 115 bin yazıyor sürekli ilan veriyor bayadir [emoji16] kaç kez yorum yaptım satamazsin piyasası 60,65 bin o paraya kimse almaz diye ama adam aynı fiyata yılmadan usanmadan ilan veriyor [emoji16][emoji16] bizim burda 65 lik olanına 72 bin istiyorlar fakat dayı hala 115 binde 55 lige

• Komik
Tepkiler: ziyaretci70
Ls alınacaksa shuttle ve vitesten düğmeli bucuklu olanları var onları araştırmak temizini bulunca da fiyat uygunsa almak makul olur kubota piyasaya girmeden önce konik dişli sistemini ls de gorduk tur olarak çok iyiler motor olara Iveco motor var bakımi düzgün yapildiktan sonra motoru asla üzmez cusse büyük şanzımanı hususunda sorun olmadığı sürece kullanılabilir bir ara sahibindende Eskişehir odun pazarında 80 likti sanırım shuttle olup saati düşük ilan vardi kısa sürede satildi

• Beğen
Bizim kooperatifte vardı çok uğraştılar ama nafile sürekli arıza yaptı. Manevrası çok güzeldi, arka kollar kalkmıyordu, parça bulamadılar, bulsalar sorunu çözemediler VS vs. Satmaya çalıştılar alan olmadı. Komik bir rakama satılmıştı

• Beğen

Bizim bir önceki motorumuz ls plus 90 Dı şanzumanın ileri geri levyedeki dişliler kırıldı 1600saatte Tamirci usta bile bulamadık. O haliyle bayiye verip sıfır 8095 aldık şuanda memnunuz. ls traktör bence tek kişi kullanacak sıfır alınır ancak. İkinci elde uzak durmak lazım

• Beğen
  • Beğen
Traktörü kullanmadan bilmeden kötüleyen çok fazla malesef bizim ülkemizin sorunu bu marka fanatikliği. Hor kullanılmamış bi motorsa Kolay kolay arıza yapmaz yaptı varsayalım işi bilen her servis tamir eder zaten traktörlerin çoğu aynı sistem aynı mantık. Parçası istemediğin kadar çok fiyatı yerli diye tabir ettiğimiz traktörlerin bi tık üzerinde. Fiyatına göre konforu sağlamlığı 10 numara. Önlerde konik dişli sistemi var turu çok fazla. Çift çeker difransiyel kilidi kuyruk mili hepsi elektrohidrolik. Klima hepsinde standart. Üzerinde iveco motor. 20 ileri 20 geri şanzuman. 3 vites kuyruk mili devri. Benimki 2011 model. 4 yıldır bende ve 4 yıldır balya basıyorum. İlk aldıpımda baskı balata değişti ve geçen yıl şatıl sekromeçleri el fren balatası değişti bide çiftçeker elektro hidrolik sistemden 4 tane conta değişti. Okadarcıkta olsun. Ben çok memnunum

Traktörü kullanmadan bilmeden kötüleyen çok fazla malesef bizim ülkemizin sorunu bu marka fanatikliği. Hor kullanılmamış bi motorsa Kolay kolay arıza yapmaz yaptı varsayalım işi bilen her servis tamir eder zaten traktörlerin çoğu aynı sistem aynı mantık. Parçası istemediğin kadar çok fiyatı yerli diye tabir ettiğimiz traktörlerin bi tık üzerinde. Fiyatına göre konforu sağlamlığı 10 numara. Önlerde konik dişli sistemi var turu çok fazla. Çift çeker difransiyel kilidi kuyruk mili hepsi elektrohidrolik. Klima hepsinde standart. Üzerinde iveco motor. 20 ileri 20 geri şanzuman. 3 vites kuyruk mili devri. Benimki 2011 model. 4 yıldır bende ve 4 yıldır balya basıyorum. İlk aldıpımda baskı balata değişti ve geçen yıl şatıl sekromeçleri el fren balatası değişti bide çiftçeker elektro hidrolik sistemden 4 tane conta değişti. Okadarcıkta olsun. Ben çok memnunum
Fiyatları çok yükselince uzaklaştım. Çevremde hiç olmaması da baya etken. Hemen hemen 1 sene boyunca araştırdığım traktör markaları arasında en baştaydı.

• Beğen