^LS TRAKTÖR^

Ynt: ^LS TRAKTÖR^

bende izmir bayinden R 50 modeli inceledim mükemmel dizaynde üretilmiş ama fiyatı 33 000 dediler ben değiştiricem ama R60mı alsam karar veremedim narenciye de kullanıcaz

p80 ve p90 var gayet güzel traktör gibi duruyor ama piyasada kabulu nasıl olur bilemem fiyatlarda 68000ile 62000 diyorlar kabinlileri çok kullanışlı ve kaliteli açıkçası almayı düşünüyorum
bide erkunt hakında bilgisi olan varmı kullanım ve kalite olarak nasıl bir traktör

arkadaşlar ben kararımı verdim ve aldum r 60 motor dehşet çıkmadıgı yer yok yakıt şahane mf den çok az yakıo daha neye gerek incelemenizi tavsiye ediyorum bakmadan anlayamadım çünkü peşimden üç kişi daha aldı herkez çok memlun tek sorunu var iki teker üzerinde gitmiyor yani şaha kalkmıyor :))

abi bende u60 var süper yakıt olsun çeki olsun tipide hoşuma gidio nh gb avrupa modellerine benziyo valla herkese tavsiye ederim kullanıcılardan bi sorunu olan varsa bana söyleyebilirm ben bi sorun olmıyacağını sanıyorum :)hadi hayırlı işler

o kadar yorum yapılmış kardeşim birinizde karşılaştırmalı yaptığınız işlerde video görüntüsünü çekinde koyun herkes canlı canlı izlesin. bunu erkunttan başka yapan yok adamlar noter huzurunda yakıt testine kadar bir çok şeyi karşılaştırıyorlar. bunların karşılaştırmalarını bayi yapıyor hile vardır bu işte desek değil çünkü aynı tür karşılaştırmaları bire bir kullanan çiftçiler de kayıt altına almışlar . ben mf 285 kullanıcısıydım şuan sattım motoru bi tane erkunt almayı düşünüyorum ama fiyatları yüksek geliyr ikinci el uygun bişey bulursam hiç düşünmeden alacağım.
TAVSİYE: piyasaya yeni sürülen malın videolarını sitelerde yayınlarlarsa kimsenin aklına bi soru işareti gelmez. ben LS yi inceledim kabin içi falan güzel görünüyor ama tabi ki en önemli kriterin kabin olduğu söylenemez . onun için ERKUNTTAN biraz ders almalarını öneririm bizim gibi ne alsam diye düşünen çiftçilere yol göstermiş olurlar.

merhaba arkadaşlar antalyada korkuteli ilçesinde oturuyorum bizim dükkanın yan tarafına bayisi açılmıştı Ls nin deneme motoru olarak plus 70 serini getirmişler aldık 2 gün boyunca tarla ekiminde kullandık motor çok hoşuma gitti çekiş i süper yakıtı da ideal 11 li kaz ayağı arkada sürgü ile 100 dönüm e yakın yer hazırladım 150 lira yaktı sonuna kadar saldım motor çok güzel akşama kadar sürdüm hiç yormadı beni ayrıca bahçe tiplerinde mitsubishi plus serilerinde iveco motoru var çok kullanışlı bizim burda çok satılıyor servis sorunuda yok mf 265s var bizde satıp plus 70 almayı düşünüyoruz 2010 modelleri daha güzel olmuş kaportada fln oynamışlar çok hoşuma gitti tavsiye ederim arkadaşlar . . .

bizde plus 80 war yakıtı 500 saatten sonra dusecek dedıler 550 saat oldu hala yaklasık 4 litre yakıyor kıtapcıkta 1.2 litre dıyor ama alakası yok servisleri de motor hakkında pek bırsey bılmıyo

carraro8400f link=topic=2817.msg48212#msg48212 date=1213309331' Alıntı:
bende 240s vardı varda hemen hemen aynı yakıyor belki biraz fazladır ama zamandan çok kazanıyosun o bakımdan çok iyi
carraronun yakıtı emsallerıne gore en az olandır
bence 100bg uzerı motoru olanın arkasında bır tanede bunlardan olması gerek gubre at boru tası ılacda kullan tohumu tası ne bılıyım ekonomık olur aracapası gıbı