[MADE IN TURKEY] Çiftçilik oyunu yapıyoruz.

Ynt: [MADE IN TURKEY] Çiftçilik oyunu yapıyoruz.

oguz582 link=topic=66622.msg756645#msg756645 date=1373057996' Alıntı:
Arkadaşlar yeni bir karar aldık ve ekibi yeniden yapacağız.Kusura bakmayın çünki ileride çok sorun yaşayabiliriz.O yüzden birazdaha iyi bilen kişilerle çalışmak daha iyi olacaktır.

Oyunumuza ismi Türk Çiftçilik Simulasyonu ismini vermiş bulunmaktayız.

Bizim çalışmak istediğimiz kişiler yeni olmamalı.Önceden projeleri felan olmalı ve online olmalı.

Artık şöyle bir karar almış bulunmaktayız:

Bir kişi bizi fikirler ile yürütecek bizde o izden gideceğiz.

Oyun motorumuz: Unity3D olacaktır.

Bizim Modellemeci,Grafiker,Yazılımcı arkadaşlarla çalışmamız gerek!

Modellemeci arkadaşlarımız 3D max studio, maya, blender, XSI, cinema4D,google sketchup pro programlarından birini bilmelidir.
Yazılımcı arkadaşlarımızın: Unity ve C# veya Javasript dili bilmesi gerekir.Öyle az çok değil.biraz kendinden emin olan profesyonel biri olmalı.Pekte profesyonel olmasına gerek yok.

Grafiker arkadaşlarımın: Photoshop programını bilmesi şart.

Araştırmacı arkadaşlarım bana bi köy nasıl olmalı,traktörde ne gibi özellikler var,bulabilirse traktör seslerini bulması gerekir.

Bize katılmak için yaptığınız projeleri,skype adresiniz,özelliklede facebook adresinizi ve bilgilerinizi atmalısınız.

Projeden vazgeçmek yok.Yola devam.
Ben araştırmacı olarak katılabilirim

bana çok zor gibi geliyor neden diye sorarsanız forum eski canlılıını yitirdi ls 2009 da çok canlıydı
sürekli paylşım sürekli iletişim içindeydik
ramco10 vardı o kimdi hala çözemedim ayrıldımı aramızdan ilk çizimleri o yaptı 70-56 falaln baya yaptı baya kullandık sonra pontiajs falan yapmaya başladı onların modları üzerinde çok oynayıp paylşmşlığım vardır ama herzaman asıl yapanlara belirterek gzeldi sonra 2011 çıktı azaldı 2013 te neredeys kimse yok zaten foto yarışalrından anlaycaksınız ve hala böyl gider ls similatör sahipleri kimse kalmayacak çünkü yenilik yok hep aynı 4 üründen bu sene fazlaya çıkıldı daha 2009 da olması gerekiyordu hayvanlara balya veremiyorduk mevim
yok
şimdi bile çok kötü bence tarlaya ekiyorum ekim bitmeden çimlenme oluyor yav valla simtractör ün bazı olayları süperdi mevsim vardı belli düzendeydi hele çiftlik önünde duran tır olayı çok hoşuma gdiiyordu ama oda geliştrilmedi onnda grafikler yerlerdeydi ama enazından düşünce iyi yav yyer ekiyorun hiçmi fire vermessin heryerde aynı şekilde çıkyo ot yok ilaç atıyoz ama boşuna aslında onlardaki zeka beceri imkan bizde olcak varya o oyunlar yok satar işte tamamen gerçeğe yakın olrda ah işte neyse çok konuştum anlatmak istediğim yapışamasının sebebi canlılığını yitirmesi inşallah olurda artık türkerde piyasaya atılsın

arkadaşlar bazı arkadaşalarımında dediği gibi yeni oyun yapmak çok zor onun yerine fs 2013 te değişiklik yapsanız mesela oyundaki o traktörleri aletleri alsanız yerine türk üsulüne uygun ekipman yapsanız bildiğim kadarıyla giants editör diye bi programdan tümsek çukur fln yapılıyormus öyle birşeyler yapsanız benim fikrimde böyle yani :)

03murat link=topic=66622.msg759628#msg759628 date=1374275340' Alıntı:
arkadaşlar bazı arkadaşalarımında dediği gibi yeni oyun yapmak çok zor onun yerine fs 2013 te değişiklik yapsanız mesela oyundaki o traktörleri aletleri alsanız yerine türk üsulüne uygun ekipman yapsanız bildiğim kadarıyla giants editör diye bi programdan tümsek çukur fln yapılıyormus öyle birşeyler yapsanız benim fikrimde böyle yani :)

Giants firması,kendi şifrelemesini yaptığı için dosyalara dokunamıyoruz.

Çalışmalarınızda başarılar fakat yeni bir oyun yapmak yerine olan oyuna Türkçe bir arayüz ve tamamıyla Türkçe bir görünüm katılsa daha hoş olmazmı ..