Massey ferguson 285S yardım

Bende de 1994 285s var hidrolik ve kolları birbirinden ayırmak için yeni hidrolik cikis takımı almalısın 2-4-6... kaçlı çıkış istersen yedek parçaccilardan alabilirsin ben aldım hazır paket olarak satılıyor koltuğun altındaki hidrolik beynini değiştirip kullanıyorsun. Elinden biraz bu işler geliyorsa kendin de yapabilirsin yada ustaya taktirabilirsin yarım saat bir saatlik iş sorun olursa cevaplayabilirim.

Bende de 1994 285s var hidrolik ve kolları birbirinden ayırmak için yeni hidrolik cikis takımı almalısın 2-4-6... kaçlı çıkış istersen yedek parçaccilardan alabilirsin ben aldım hazır paket olarak satılıyor koltuğun altındaki hidrolik beynini değiştirip kullanıyorsun. Elinden biraz bu işler geliyorsa kendin de yapabilirsin yada ustaya taktirabilirsin yarım saat bir saatlik iş sorun olursa cevaplayabilirim.
Yem karmada da lazım oluyo 4'lü yeterli teşekürler.

Yarım beyin damper valflerinin çift tesirli kullanımı, kullanım kılavuzu kitapçığında yazıyor.
Exit 1 ; Önce hidrolik kolları kalkar sonra pistona yağ verir, önce pistonu indirir sonra hidrolik kollar iner.
Exit 2: Direk pistona yağ verir, hidrolik kolların durumu değişmez.
0 , kilit konumudur.
Linkage, hidrolik kolları çalıştırır.
Exit 2 ye damper borusunu bağlayıp römorka bağlantı verirsiniz.
Damper kolu 2 konumuna getirilip, içteki hidrolik kumanda kolu , Yüksek Devamlı Pompalama konumuna getirilir.
Pozisyon konumuna çekilirse kaldırmayı durdurur, Aşağı konumuna çekilirse damperi indirir.
Damper borusunu çıkartmak için dıştaki hidrolik kumanda kolu aşağı konuma alınır.
Damper borusu sökülür, iç levye Taşıma yazan bölüme getirilir.
Damper kolu Linkage kısmına getirilir.
Devamlı pompalama yazan yerden geçerken basınç yapmaz.
Dıştaki levye tekrar yukarı konuma alınır.