Massey Ferguson 3.085 D Phantom ile Case JX PRO100 çekişme

Ynt: Massey Ferguson 3.085 D Phantom ile Case JX PRO100 çekişme

karakimseli link=topic=60000.msg651313#msg651313 date=1353354811' Alıntı:
Kimmiş kardeş ekmeğini bu işten kazanan,bana mı söylüyorsun bu lafı
genel olarak hitap diyelim. sizinkisi pek bişey değil. herşeyi kontrollu ve zorlamadan yapmışsınız o ayrı. benim lafım o motorları parçalarcasına çekiştirenlere. siz zorlama yapmamaışınız ona lafım yok. burası bir tartışma konuşma eleştirme paylaşma forumu ise benimde fikrim budur. ok-*-s saygılarımla anlş-*s

rocky link=topic=60000.msg651358#msg651358 date=1353358909' Alıntı:
genel olarak hitap diyelim. sizinkisi pek bişey değil. herşeyi kontrollu ve zorlamadan yapmışsınız o ayrı. benim lafım o motorları parçalarcasına çekiştirenlere. siz zorlama yapmamaışınız ona lafım yok. burası bir tartışma konuşma eleştirme paylaşma forumu ise benimde fikrim budur. ok-*-s saygılarımla anlş-*s
[/quote
yani kardeş traktörler bizim olsun başkasının olsun birbirlerini parçalatmaya gerek yok, biz bu işi para kazanmak için hayatta yapmayız merak ettik taktık olay bundan ibaret ...Eğer böyle paylaşım yapıp para kazananlar varsa ben bilmiyorum ve ilgilenmiyorum da;ki bana para verip birbirine tak deseler yine yapmam bunu,o yüzden benim açtığım konularda böyle yorum yapmazsak sevinirim ...

karakimseli link=topic=60000.msg651389#msg651389 date=1353363411' Alıntı:
rocky link=topic=60000.msg651358#msg651358 date=1353358909' Alıntı:
[/quote
yani kardeş traktörler bizim olsun başkasının olsun birbirlerini parçalatmaya gerek yok, biz bu işi para kazanmak için hayatta yapmayız merak ettik taktık olay bundan ibaret ...Eğer böyle paylaşım yapıp para kazananlar varsa ben bilmiyorum ve ilgilenmiyorum da;ki bana para verip birbirine tak deseler yine yapmam bunu,o yüzden benim açtığım konularda böyle yorum yapmazsak sevinirim ...
sende haklısın. alışkın değiliz biz ondan oluyo bu belkide :)

aslanı besleyen yemini duşünmez koçum herkez bi tutumluluk hastası olmuş ne var bu işte heves merak daha çokta heyecan bende severim çekiştirmeyi ama yakıtı düşünmem bile nevar kiarada bi kafa dağıtmak lazım böle

anayurtlu link=topic=60000.msg650973#msg650973 date=1353274826' Alıntı:
Millet nelerle uğraşıyo ))) sonuç berabere kazanan mazotçu ;D

barış öyle olsaydı şimdi karanlıkta oturuyor olurduk lastik tekerleğe değilde tahta tekere biniyor olurduk noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s

adamlar deneyerek doğruyu bulmaya yada meraklarını gidermeye çalışıyorlar denemeden bilinmezdi ok-*-s