massey ferguson 5455

Ynt: massey ferguson 5455

tesekkürler, bayiye böyle gelmis bize yardimci olun göndersinler dedik eksik agirliklari
bayiligi brakmislar ondan uygun vermisler traktörü bize arkalar pek önemli degilde önler tam olsaydi iyi olurdu
ön agirliklari nereden aliriz varmi bi bilgin ?

Şükür köylüyüm link=topic=65899.msg751875#msg751875 date=1370961880' Alıntı:
tesekkürler, bayiye böyle gelmis bize yardimci olun göndersinler dedik eksik agirliklari
bayiligi brakmislar ondan uygun vermisler traktörü bize arkalar pek önemli degilde önler tam olsaydi iyi olurdu
ön agirliklari nereden aliriz varmi bi bilgin ?
MF bayisi yada servislerinde vardır ellerinde yoksada sipariş üzerine getirirler ama büyük ihtimal servislerde vardır.

selamlar doktorsihirbaz arkadasim
bizim erzincanda biraz sor bir de babam yasli ugrasmaz ben izine gelince bir arastirmam lazim sadece önleri tamamliyacam bizim özdöken disktiler var nedeyse 1800kg ani hareket ileri geri yapinca ön tekerler biraz sanki kalkiyo gibigeliyo bana

Şükür köylüyüm link=topic=65899.msg751879#msg751879 date=1370962656' Alıntı:
selamlar doktorsihirbaz arkadasim
bizim erzincanda biraz sor bir de babam yasli ugrasmaz ben izine gelince bir arastirmam lazim sadece önleri tamamliyacam bizim özdöken disktiler var nedeyse 1800kg ani hareket ileri geri yapinca ön tekerler biraz sanki kalkiyo gibigeliyo bana
doğrudur kalkabilir biraz ağırlıklarla daha iyi olacaktır ağırlık çekiş içinde önemlidir önlerin tam yere basması önemli diye düşünüyorum.

Şükür köylüyüm link=topic=65899.msg751885#msg751885 date=1370963907' Alıntı:
varmi bildigin buraya üye olan arkadaslardan özdöken milenyum aniza direk ekim mibzeri Kulanan?
yok bilmiyorum malesef ağırlıkla ilgili bir ilan buldum isterseniz ilandaki numaraları arayın fiyat öğrenmiş olursunuz anlaşırsanız kargoyla yollarlar diye düşünüyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-parca-atasman-traktor-agirlik-62102076/detay