Massey Ferguson Gold Serisi Reklamı..(2000)

Aynen Hakki kardesim Uzel cok kaliteli ve saglam traktorler uretti zamaninda..Malasef bazi sebeplerden dolayi kapandi...Ama 2.el piyasasi hala yuksektir mesala..Ciftcilerimizin suan ki Massey Fergusonu veya benzerlerini tercih etmelerindeki en buyuk etken Uzel dir bence..

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gold serisini duyunca tamirci arkadaşı arayıp sormuştum,ara modeller var diğerleriyle arasında bariz fark mxok demişti.Benim niyetim 4x4 285 ve 286 gold almaktı kısmet buymuş. Bu yıl 265 ile ot biçtim özlemişim.Uzel çekildi 2000 yılların ortalarına kadar diğer markalar biraz dolu ürün çıkardı daha sonra suyunu çıkardılar. Bi laf varya takdir değil,takdir ediliyorsanız başardınız demektir diye o hesap.

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99

Gecmis gun iyi hatirliyorum bizim orda MF bayisinin onune cekmisler sifir makinalar siyah govde kabin felan..cok hosumuza gitmisti...posterlerini felan almistik ne guzel resimler vardi..klima bile vardi 286 da iyi hatirliyorum..

Biz hala seviyoruz,

2016-10-29-2222.jpg
2016-10-29-2219.jpg

Böyle bir firmanın yok olmasına devletimiz izin vermemeliydi. Belli bir noktadan sonra sürece el koysa iyi okacaktı. Türk tarımının ve sanayisinin güzide kuruluşlarından biriydi. Bunun dışında binlerce ailede bu sürecte zor duruma düştü. Velhasıl kelam milli servete yazık oldu.

Şimdi kalkmış; fetö den dolayı yurt dışına kaçmış bi yöresel süt ürünleri firmasına kayyum atıyor :) Uzel e de kayyum atatndı, fakat nafile, dün akşam attığın linkteki 77 ye içim gitti, birde onun 10 bin tl fazlasına 90 hp 50 saatte 2016 model yerli traktör ilanları dikkatimi çekti. En az satış fiyatları 90-100 bin TL aralığındadır.

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99
Böyle bir firmanın yok olmasına devletimiz izin vermemeliydi. Belli bir noktadan sonra sürece el koysa iyi okacaktı. Türk tarımının ve sanayisinin güzide kuruluşlarından biriydi. Bunun dışında binlerce ailede bu sürecte zor duruma düştü. Velhasıl kelam milli servete yazık oldu.

Haklisin abi buyuk bi eksiklik soz konusu suan yerli piyasada olsaydi Uzel cok farkli olurdu..

Bircok ülkede böyle kuruluşların batmasına eminim izin vermezler. Milli servet israfı yaptırmazlar adamlar. Bir babsyigit cıksa Mf lisansıyla yerli üretim icinde eski kırmızı kuşlarımıza kavuşsak :)

Ben de o gunu bekliyorum abi..Gercekten Uzel kalitesinde 285 ler 398 (gelenekciler icin soyluyorum)uretilse hani ne iyi olur..Gunumuzde malasef TAKLIT ASLI YUCELTIYOR...