MASSEY FERGUSON MU İYİ YOKSA UZEL Mİ?

SEVGILI ARKADSLAR MF KULLANICISI OLARAK SIZLERE SORUYORUM AYNI FABRIKADAN CIKMASINA RAGMEN SANKİ ESKI MASSEY FERGUSON AMBLEMLI MF LER BANA DAHA IYI VE KULLANISLI GIBI GELIYOR SIMDIKI CIKAN UZEL AMBLEMLİLER BIRAZ DAHA AKSESUARA ONEM VERMISLER GIB GELDI ACABA SIZ NE DUSUNUYORSUNUZ TABIKI BU ARDA GOLD VE PHANTOM SERILERINIDE GOZ ONUNE ALALIM SIZCE HANGI SERI NEDEN MASSEY KULLANICILARININ YORUMLARINI BEKLIYORUM ıuy*u-* than-*-s

Ynt: MASSEY FERGUSON MU İYİ YOKSA UZEL Mİ?

motor diferansiyel ve şanzuman aynı marka zannedersem ozamanda traktörü topluyorlardı şimdide.. karportasını boyasını düğmelerini sinyallerini bilmem ama motor ve aktarma elemanları birebir aynıdır pek bi farkı olacagını sanmıyor.. sonucta hiç bişeyi kendisi üretmiyordu üretmiyorda parcaları birleştiriyorlar. bi fark olmaz diye düşünüyorum. zaten üretimde baya yavaş bayilere traktör yetiştiremiyor üretimi hayli az ve az çalışanı varmış. eskiye göre daha çok özenmeleri lazım.. artık buyuk bi markanın adı altında satışyapmıyorlar..marka olmak istiyorlar bu acıdan kalite şart...