Massey Ferguson Tarla günleri Lüleburgaz 2016

Bende oradaydim fazla kalamadim. 4709 kullanan soforu taniyorum. Kendisinde 6445 var. Heralde dyna 6 sandi o traktoru biraz acemi. Guzel bir gundu. Bende cekilise katildim ama sans islamdan yanaymis. Massey dusunmuyordum ama 5611i dusunmeye basladim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende oradaydim fazla kalamadim. 4709 kullanan soforu taniyorum. Kendisinde 6445 var. Heralde dyna 6 sandi o traktoru biraz acemi. Guzel bir gundu. Bende cekilise katildim ama sans islamdan yanaymis. Massey dusunmuyordum ama 5611i dusunmeye basladim.

Aytaç seni gördüm ,hatta göz göze geldik.Sen olduğuna emin olamadim.Bir dahakine artik .

Ben islami tanir gibi oldum. Bu arada meraktan luleburgaz new holland bayii ne gittim td110 fiyat almak icin. Edirne ile arasinda tam 20bin tl fiyat oynadi haberiniz olsun. Edirne 130bin tl dedi, burgaz 110bin. Iyi hos massey konforlu saglam ama td110la arasinda fiyat olarak tam 2 kat fark var. Ekinlere bide hastalik vurdu. Bu sene iyice ziyaniz valla.

4700 serisi sanki pullukları bırakıp kaçacak gibi gidiyor,hatta bırakın beni çok yoruldum diyor.güldür güldür gitmiyor sanki.

Onun üstüne ben binecektim bak nasıl gidiyor :D 4700 Serisini kullanacaktım fakat orada 6616 ve 7624 ü kovalamaktan diğerlerine hiç bakmadım bile . 4709 o pulluğu daha performanslı çeker. Ama tarla da çok ağırdı. Şöyle tarla 1 hafta kuruyup denense o traktörler daha o kadar gider.

• Beğen
Tepkiler: şuayip bahçevan

5611 çok iyi makine. Bu ara 5440 patlaması var nedense. Çatır çatır 5440 satılıyor heryerde.

Paylaşım için teşekkürler. Güzel bir etkinlik olmuş. Sitenin MFcileri toplanmış. Ehh sonuç olarak kim yeniledi traktörü....

Erkan abi alana girdiğim gibi Laverda var dı orda M300 veya310 du. Dayıyla ciddi bi pazarlık muhabbeti yaptım alıyodum neredeyse :D Tam da o sıra Şuayip abi geldi. Azcık alevlendireyim dedim ortalığı. :D

• Beğen
Tepkiler: şuayip bahçevan
O sarı makina mikro-granül gübre dağıtım sistemi. Avusturya kökenli bir firma. Amazone, Lemken ve Pottinger'in kullandığı mikro-granül gübre dağıtım sistemlerini bizzat aynı firma (APV) yapıyor.

Makina, üzerindeki makara değiştirerek farklı formattaki gübre ve tohumların atımında da kullanılabiliyor. Gördüğünüz model 120 litre depo kapasitesini ve elektro-servo yönetime sahip.

Cihaz hazır sistem (paket olarak) geliyor ve neredeyse tüm ekim makinaları - toprak işleme ekipmanlarına monte edilebiliyor.

Videodakinin fiyatı 4500 € (14.400 lira)

O sarı makina mikro-granül gübre dağıtım sistemi. Avusturya kökenli bir firma. Amazone, Lemken ve Pottinger'in kullandığı mikro-granül gübre dağıtım sistemlerini bizzat aynı firma (APV) yapıyor.

Makina, üzerindeki makara değiştirerek farklı formattaki gübre ve tohumların atımında da kullanılabiliyor. Gördüğünüz model 120 litre depo kapasitesini ve elektro-servo yönetime sahip.

Cihaz hazır sistem (paket olarak) geliyor ve neredeyse tüm ekim makinaları - toprak işleme ekipmanlarına monte edilebiliyor.

Videodakinin fiyatı 4500 € (14.400 lira)

yanlışın var abi makina 300 lt kapasiteli ve fiyat olarakta 9000 istendi