MASSEY-FERGUSON TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

: MASSEY-FERGUSON TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

[glow=red,2,300]SANA KATILMIYORUM 70-56 İLE KAFA KAFAYADIR BENCE SATIŞTA.....[/glow]

ya bırak alah askına ben sana soluyum en cok satıan traktor new holland 66 serısı ozellıkle 80/66 ondan sonrada tahmınımce 285 veya 70/56 dır

ben mf derim her yerde mf vardır bunu unutmayın mfnin olmadığı yer yok yeniler için iddialı konuşmam ama eskiler için kesinlikle mf derim evet 66 serisi de çok tutuldu ama mf daha çoktur rakamları bulursam paylaşıcam

ark önce koç veya uzeli geçin türkiyede ki şu ver giler olmasın sen aldığın traktör yarıya düşer
örnek: biz bir araba almk istiyorduk galeriden abi dedi vergileri düşsün arabanın sana 12 milyar eksiğine vereceğim. yani her şey ver gi siz şimdi kimse nh vya mf almaz diyorsunuz dünyada mf ilk onda traktör pazarında nh ise 4 veya beşlerde

türkiyede en kolay alınıp satılcak parçası bulunacak traktörler nh ve mfdir
tabiki diğerleri kötü denilemez ama allah korusun jd,fendt,deutz,claas(iç anadolu için konuşuyorum) alsam benim başıma bişey gelse satmaya çlış işin yoksa ama onlar tabi ki daha performansı iyi ve konforlu traktörlerdir mf ve nhye göre bu da tartışılmaz

ya sızde ıce abarttınız haa neyı varmıs hh ıle mhf nın tartısılmıcak ts olsun tla olsun td 6400 sersı falan bunlaar sımdı kotumu ya wallaha ılgınc bı olay suna bak va adamları rakıpsız yaptınız bu kadarda olmaz o zaman satın motorlarınızı gıdın onlardan alın ne dıyım a.q

özgür orhon link=topic=802.msg11015#msg11015 date=1203444197' Alıntı:
bence tartışılır alman mlı diyemi çekiniyor sunuz
hayır iç anadoluda bana bir tane claas servisi söyle
salih link=topic=802.msg11020#msg11020 date=1203444473' Alıntı:
ya sızde ıce abarttınız haa neyı varmıs hh ıle mhf nın tartısılmıcak ts olsun tla olsun td 6400 sersı falan bunlaar sımdı kotumu ya wallaha ılgınc bı olay suna bak va adamları rakıpsız yaptınız bu kadarda olmaz o zaman satın motorlarınızı gıdın onlardan alın ne dıyım [trAKKULÜP KURALLARINA AYKIRI KELİME]
diğerlerinin performansı iyidir ama tek etken o değildir herkes istediği konuyu tartışır burda hiç fark yapmaz illa sevdiği motoru alacak diye de bir kural yok işine gelen motoru alır
salih link=topic=802.msg11020#msg11020 date=1203444473' Alıntı:
[trAKKULÜP KURALLARINA AYKIRI KELİME]
ayrıca her türlü küfür CEZALANDIRILACAKTIR lütfen laflarımıza dikkat edelim mf bölümünde küfür silmekten bıktım

Ynt: MASSEY-FERGUSON TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Arkadaşlar kim ne derse desin bevce mf bir numara .. HELEDE 285 TÜRKİYENİN HER KÖŞESİNDE MEVCUT.

ama ben şimdiye kadar hiç zetorla karşılaşmadım bu zetorcu arkadaşa çok para weriyolar heraldeki traktörü yere göge sıgdıramıo.. :D :D :D

salih link=topic=802.msg5379#msg5379 date=1200935848' Alıntı:
harbıdende yedıgımız kazık coook buyuk sımdı bıde burda su ıyı bu ıyı tartısması yapıpta bırbırımızı uzmeyelım ben gecen bı baktımda td95d nın malıyet fıyatı 16mılyar yanı bı motordan 50 mılyar kazanıo gerısnı sız dusunun bırazda bayı koyuyyo sende bı motor alon sonra 4/5 sene acısını cekıon bı motor deyıpte gecmetın adamı en az 4/5 sene gerıye goturuyo yaww serefsızler adeta cıfcıyı somuruyorr

adaş senin bi yanlışın war td-d serisi 16 milyara mal olabilir ama devlet çok vergi alıyor bunlardan devlet bu traktörlerden 25-30 milyar vergi alıyor 10 milyar fabrika ekler 10 milyarda galeri ekler sana 70 milyara mal olur işin özü bu

motorcu link=topic=802.msg31475#msg31475 date=1209747392' Alıntı:
masseyin 3.85 leri çok hoşuma gidiyor fergusolar çok sağlam motor......
eskileri çok sağlam bizim köyde war bir tane 70 li modellerde tam olarak bilmiyorum ama taş gibi köyün ilk motoru