MASSEYE YAKIŞIR YENİ DİK FREZESİ

2020 model Torunoğlu bunlar artık kırmızı olmuş kırmızıyı görmüştüm ama sarı gelecek diye bekliyordum kırmızı geldi masseyle uyumlu oldu gaspardo istiyorduk fiyatı 1.5 katı buna pek içim sinmedi ama tarlada çalışınca hoşumuza gitti masseyi tartıyor ağırlığı yazan yeri bulamadım ama 1200 üstü olabilir dönerli pullukla ikisi çalışınca tarlada güzel işçilik çıkarıyor 2 hafta bekledik makineyi hatta 1 aydır söyledik fabrika dönmedi döndükten 2 hafta sonra makine geldi fiyat 40-41 arası küçük bi pazarlık daha olabilir belki
Image1606327114.080066.jpg

Hayırlı uğurlu olsun.
Torunoğlu 300,ağırlığı 1550 kg,BG ihtiyacı 85-90 yazıyor sitesinde.Güzel çekiyor.Madem gönül alpego isterdi,Matris eros un arkasındaki şu etiketi büyütünce görülüyor,dişliler ve şanzıman Alpego diye yazıyor.
Yeni trend : dönerli pulluk+dik freze

Resimler ve ekler

• IMG_20201121_113626.jpg
    IMG_20201121_113626.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Hayırlı olsun.Amaç kuru yerde tezekli bir tarlada ise yan bıçak daha iyi kırıyor tezekleri.Ama hafif yaş yerde yan bıçak çalışmıyor.Toprak yapışıyor bıçakların üstüne motoru zorluyor fazla mazot yaktırıyor.Tarlayıda tepiyor.Dik bıçak yumruk kadar tezek bırakır ama yaş yerdede taban yapmadan çalışır.

Hayırlı olsun.Amaç kuru yerde tezekli bir tarlada ise yan bıçak daha iyi kırıyor tezekleri.Ama hafif yaş yerde yan bıçak çalışmıyor.Toprak yapışıyor bıçakların üstüne motoru zorluyor fazla mazot yaktırıyor.Tarlayıda tepiyor.Dik bıçak yumruk kadar tezek bırakır ama yaş yerdede taban yapmadan çalışır.

Aynı zamanda Mısır köklerini çıkarmıyor tav kaçırmıyor bu yıl kuraklık dolayısıyla böyle kaldı galiba yataylarda Tek taraflı sürüm olmuyor hep sağ teker izden gidecekmiş yoksa iz bırakıyormuş biri söylemişti bana

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin