Matris armoni mi ? Efe panter mi?

IMG_0311.JPG

Efeden şaşma agirlik o kadar oneml
Degil önemli olan diske verilen acı bnde 3 tane efe birtane ozdoken var matris kullanlarida gordum en iyisi bu piyasada efe

Matris armoni
Lemken firmasının rubın serisinin kopyalanmış modeli olarak türk çiftçisine sunulmuştur.
Ben yaklaşık 6 yıl oldu kullanıyorum.memnunum.
Etrafımda kim varsa onlara da ısrarla tavsiye ediyorum.unlu firmasının ürünüdür.
Şuana kadar hicbir sorun yaşamadım.
Tavsiye ederim.boyle bir ekipman herzaman alınmaz alinsada kolay kolay satılmaz.paylasacagim videoyu dikkatlice izlemenizi tavsiye ederim.saygi ve selamlar.şimdiden hayırlısı olsun.
22 li 61cm modeli harika uyar 105M con diriye

• Beğen
Tepkiler: 768
61 tas onermek mantiklida 61 tasin yapisi 56 taslara gore cok agir fazla etli bu yuzden 61 tas olursa 20liyi gecmek traktoru cok yorar hem tarlada hem yolda uzer bu yuzden ideal her markaya gore degisir 56 yada 57 tas olani ben matris almak icin pazarlik yaptim 22 yada 24 arasindayken firma sahibinin ayibiyla karsilastik vazgecip azim 24 lu aldik 56 tas malze tarlada calismadi sorun yasadik ancak azim firmasi sahibi talat bey malzemeyi kontrol ettiginde hatali uretimden dolayi yenisini gonderdi en azindan marka olarak boyle malin arkasinda duran firmalar onemli

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin