Merdane tipi

Merdane tipi

• Boru tip

Kullanılan: 1 50.0%
  • Dişli ağır tip

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
24.07.2019
407
422
29
İZMİR

Herkese iyi günler iş temposunun yoğun olduğu zamanda 1 rötovatör yetişemediği yerde küçük 65 bg ile çalışacak 2.50cm rötovatör almayı planlıyorum birtane temiz var çok az kullanılmış fakat bu boru merdaneli ben ve çevremde hep ağır tip dişli merdaneli kullanıyoruz bu boru tipi dişli merdaneyi aratırmı rötovatörü pulluk arkasında tohum yeri hazırlığında kullanıyoruz siz olsanız hangini seçerdiniz

Dik freze rötovatör mü yan bıçaklı rötovatör mü
Frezeli rötovatör ise boru merdane olmaz, ille ağır tip dolu merdane olacak
Yan bıçaksa boru merdaneyle çalışır ama tohum yatağı hazırlamaya yine yetersiz kalıyor.ben tohum yatağı hazırlarken arkasına çekili döküm merdane bağlıyorum.ancak tohum yatağı harici toprak işlemesinde de boru merdane daha iyi oluyor, hafif pratik.
Hepsinden hariç 2.5 metre 65 beygiri zorlamaz mı yahu.td 110'a hisarlar 3 metre yan bıçaklı bağlıyoruz soluğunu kesiyor

• Beğen
Tepkiler: ilyas35
Yaş yerde, ağır tavda çok zorlar ama kuru tavda sıkıntı olmayabilir.zaten ağır tavda kullanılacaksa yan bıçak hiç seçenek olmamalı, yaş tavda dik freze en makul seçenek
Merdanem Özdemir marka, Polatlı yapısı,
Rotil merdane işçiliğinden ben çok memnunum.
Rotil veya tırmık arkasına bağlıyorum merdaneyi
Rotil arkasında bulunan ağır tip merdaneler bunun kadar sıkıştıramıyor
Lastik merdane ise yalnızca pofur pofur kaba toprakta iş görüyor başka da bir fonksiyonu yok.eski tip büyük kamyon tekerli lastik yuvak da mevcut, o da fazla sıkıştırmaz toprağı, kaba bırakır

• Beğen
Tepkiler: ilyas35
Yaş yerde, ağır tavda çok zorlar ama kuru tavda sıkıntı olmayabilir.zaten ağır tavda kullanılacaksa yan bıçak hiç seçenek olmamalı, yaş tavda dik freze en makul seçenek
Lastik merdane ise yalnızca pofur pofur kaba toprakta iş görüyor başka da bir fonksiyonu yok.eski tip büyük kamyon tekerli lastik yuvak da mevcut, o da fazla sıkıştırmaz toprağı, kaba bırakp
Peki boru merdaneli rötovatörü alsam arkasına çekili döküm merdane bulunurmu 2.5 metre genelde 3 metreden başlıyorlar heralde

Lastik merdane ise yalnızca pofur pofur kaba toprakta iş görüyor başka da bir fonksiyonu yok.eski tip büyük kamyon tekerli lastik yuvak da mevcut, o da fazla sıkıştırmaz toprağı, kaba bırakır. If you are a professional gamer, you definitely cannot ignore the gaming software on Catchmod at interesting games with mods that are always available. up-to-date and absolutely safe for users.
As I understand it, you may have some difficulty using your heavy tractor. In dry incubation, you don't have any more problems. You said it wouldn't make any sense to use an extra knife considering the heavy annealing process. You say instead that an option like vertical milling in wet annealing might be more appropriate. Merdanem Özdemir marka ve Polatlı yapısı olduğunu belirttiğiniz rotillerden çok memnun olduğunuzu söylüyorsunuz. Merdaneyi rotile veya tırmık arkasına bağladığınızı ifade ediyorsunuz. Rotilin arkasında bulunan ağır tip merdanelerin bu kadar sıkıştırma sağlamadığını belirtiyorsunuz. Ayrıca, lastik merdanelerin sadece kaba toprakta iş” gördüğünü ve başka bir fonksiyonu olmadığını belirtiyorsunuz. Eski tip büyük kamyon tekerli lastiklerin de toprağı” fazla sıkıştırmadığını ve kaba bıraktığını belirtiyorsunuz. Bu değerli bilgiler için teşekkür ederim. Tarım ekipmanları konusunda tecrübelerinizle fikirlerinizi paylaştığınız için memnuniyet huydum. Her tür tarım arazisi ve iş için en ekipmanları seçmek önemlidir ve sizin deneyimleriniz bu konuda değerli bir perspektif sunuyor. İyi calışmalar dilerim!