MF 165 TURBO POWER

Ynt: MF 165 TURBO POWER

power var ancak etkin değil 8 ileri 2 geri vites

Senin traktörünün motoru ' perkins a4.226' benimki 'perkins a4.236' motor farkı var. İngiliz ....

kardeşim benim motorumda power çalışıyo seninkimim motoru büyük benimkide ingiliz seninkidee yarışacak bi durum yok tabide bg gücüde var ama benim motorumda power çalışır durumda benim motorla kazayada gidemez ki her türlü yer 165 168i

Hadi be. tüh görüyonmu yılların efsanesi 165 e yenildi. yazık yazık satıyorum bu traktörü beleş alan varmı.

Lan o 65 benim traktörümü bi yesin tarlada yakarım lan o 168 i !!!
sen ne konuşup duruyon boş boş
165 ile 168 hiç bir olurmu. lan istediğin gibi gel ne varsa sen 9 lu düz ben 11 li merdaneli 1 ton takayım razıyım. yakarım o 68 i

KARDEŞŞ hiç lan lı lunlu konuşmaya gerek yok saygılı olalım bi yorum yapıyoz demi videolarla açıklarım sana ben bunu gerek yok tatsızlığa geçsin geçmesin önemli değil

Hayırlı olsun. Allah kaza vermesin. Bende mf 188 fransız var. Senin traktörün arka stop lambalarından nerede bulabilirim. Benimkiler biraz artık eskidi gibi.

Orjinalleri çok klasik oluyor. yeni bişeyler al mesela 3.105 phantom arka stoplarından. bnm 168 de onlar var

yclshn link=topic=35323.msg300920#msg300920 date=1286906736' Alıntı:
Hayırlı olsun. Allah kaza vermesin. Bende mf 188 fransız var. Senin traktörün arka stop lambalarından nerede bulabilirim. Benimkiler biraz artık eskidi gibi.

beştepeli kardeşim benimkide 6+6=12 vites ileri 1+2 geri sorarsan geriye nasıl 3 oluyo diye normal gerisi powerli gerisi takviye gerisi her viteste power yardımına yetiyoo sen kazayanı 2 vitestemi çekion

power motora vereceği güç 2 bg felan verirmiş usta öyle söyledi şanzumanda yağ basıncı ile hızlandırmaya yarayan pompası bulunan bir tür özellik rampa yukarı giderken powerle debriyaja bas motor geri kaçmıyo power kilitliyo motoru frenden daha kuvvetli benim kafamı karıştıran snn motorun dört vites olup power bulunması senin söyleyişinle 4 vites bide poweri var ama etkisiz dion benim 165 in ustasına sordum böle bişe olurmu die olmaz dio onda dört yoktur surat dişlisi takmışlardır dio powerli motorlar 3 vites +power olur dio şaşırdım bende