MF240 ve Önallar soğan ilaçlıyor.

Ynt: MF240 ve Önallar soğan ilaçlıyor.

Paylaşım için teşekkürLer . Kolay geLsin :::::benden de sizekolay gelsin güzel saçıyor.....
aynısı bendede var ben resim atmayı bilemedigim için atamadım ::::valla bana da arkadaşlar yardım etti.Kör topal başladım.tşk...

puskurtecek hazar konyamin mali o holder
kolay gelsin :::: Alacağım Konya malı birkaç aletim daha var sırada.tşk....

Göktürk- link=topic=44062.msg410187#msg410187 date=1306786260' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürLer . Kolay geLsin :::::benden de sizekolay gelsin güzel saçıyor.....
aynısı bendede var ben resim atmayı bilemedigim için atamadım ::::valla bana da arkadaşlar yardım etti.Kör topal başladım.tşk...

puskurtecek hazar konyamin mali o holder
kolay gelsin :::: Alacağım Konya malı birkaç aletim daha var sırada.tşk....

malları kaliteli olur canım belki servisi filan yoktur arızada bozulmada ilgilenmeyebilirler ama kaliteli üretim yapan isim çok

malları kaliteli olur canım belki servisi filan yoktur arızada bozulmada ilgilenmeyebilirler ama kaliteli üretim yapan isim çok :::::::::::sağol ama merak etme.zor seçim yaparım ama makinalarım iyi çalışır.parça sorunuda olmaz.CE siz ve garantisiz malda almıyorum. İstesem direkt fabrikadan parça gönderirler çünkü satınalma aşamasında konuşa konuşa ahbap oluyoruz zaten))

Bu konunun da resimleri kaybolmuş.Tekrar yüklüyorum.Resim çekmem için motoru arkadaş kullanıyordu. ' ' Haberim olmadan beni internete vermiş ' ' )) demesin diye onu gizledim.Bunlar yaklaşık 2.5 yıl öncesinin resimleri.

Bunlarda Önallar ' ın bir yıl önce soğan tarlasındaki performansı.Bunlar daha önce yayınlanmadı.Son hazırlıkları yapıyorum.

Uçuşa hazırım.

Ve başladım.Yaprak gübresi attığımdan , güneş battıktan sonra çalıştım.