Mısır silajı

Merhaba arkadaşlar,
Ben 24 yaşındayım hemşirelik yapıyordum istifa ettim şuan küçük çaplı hayvancılık yapıyorum. İlk defa mısır ekmeyi düşünüyorum dayımın 30 dönum sulu tarlasına şuan buğday ekili ben 2. Ürün olarak mısır ekmeyi düşünüyorum. Bu konuda değerli önerilerizden istifade etmek isterim.
Fıstık ve zeytin ekili tarlalarimiz var tek yıllık bitki olarak ilk deneyimim olacak inşallah. Traktörumuz var onun dışındaki ekipmanları kiralamayı düşünüyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Merhaba arkadaşlar,
Ben 24 yaşındayım hemşirelik yapıyordum istifa ettim şuan küçük çaplı hayvancılık yapıyorum. İlk defa mısır ekmeyi düşünüyorum dayımın 30 dönum sulu tarlasına şuan buğday ekili ben 2. Ürün olarak mısır ekmeyi düşünüyorum. Bu konuda değerli önerilerizden istifade etmek isterim.
Fıstık ve zeytin ekili tarlalarimiz var tek yıllık bitki olarak ilk deneyimim olacak inşallah. Traktörumuz var onun dışındaki ekipmanları kiralamayı düşünüyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
Aramıza hoş geldin istifa ile hiç iyi etmemiş sin ama hayırlısı .
Mısır hakkında pek bilgim yok bu işi yapan arkadaşlar cevaplar sorunu .
Umarım fıstık bahçesi gelir kaynağını yüksek tutatcak boyuttadır

• Beğen
Tepkiler: Tevhid
Aramıza hoş geldin istifa ile hiç iyi etmemiş sin ama hayırlısı .
Mısır hakkında pek bilgim yok bu işi yapan arkadaşlar cevaplar sorunu .
Umarım fıstık bahçesi gelir kaynağını yüksek tutatcak boyuttadır
Hoşbulduk, iyi niyetin için teşekkür ederim. Hayat sürekli mücadeleyle geçen bir süre bu süreyi insan mutlu olduğu yerde geçirmeli bence. Rabbim bizleri kendisinden başkasına muhtaç etmesin. Amin

Hoşbulduk. Amin sağolasın. Gaziantep Yavuzeli, paket yaptıririm büyük ihtimalle muhafaza edeceğim yerim yok veya direkt satış
O zaman Gaziantep ise kendi hayvanına da yedireceksen dekalp 7240 may Hido yada bodego polenin 712 çeşiti var ekebilirsiniz bunlar hayvanlar için idael sindirim ve nişasta oranına sahip çeşitler ticari olarak eğer ben satarım dersen direk dekalp c955 ek

• Beğen
Tepkiler: Tevhid