Motorlu testere tavsiyesi

Arkadaşlar ilk motorlu testeremiz 133 dolmar
Kac yaşinda bilmiyorum ama 40 dan fazladir dün agac keserken kendi istop etti bikackez calıştirmak icin uğrastım sonunda gamandı kaldı hersene 300 500 masraf ediyorduk işimizi gorüyordü ama milatı doldu
Babamda orta boy bişe alalim bu artik beni cok yoruyor diyordu tesadüf oldu
Husguvarna düşünüyorum 445lik 36 diş 3 bin tl pancar koop ta siz hangi serisini tavsiye edersiniz ne büyuk nede kucük olucak orta boy [emoji846]
köyümüzde hızarcı komşu var onun tavsiyesi ile husqvarna 365 almıştım tavsiye ederim, profesyonel makina oldukça güçlü, ayrıca orjinal isveç malı.

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan
Sağolasin abi tesekkur ederim
Hayırlı olsun abi
Sagolasin kardeşim
Hayırlı olsun abi bizde almayı düşünüyoruz çok pahalı olmayacak şekilde fiyat performans ürünü bir şeyler arıyorum kullandigin zaman yorumlarını çok merak ediyorum
Teşekkur ederim
Köye gittim hemen kullandik performans çok çok iyi beklentimin üstünde bi motor orta bo ne büyük ne küçük kg olarak 4.7 kg
Yaklaşık 3 ay önce bizde aynısını 2600 TL ye aldık orta boy ve üstü ağaçlarda yetersiz geliyor.
Benim ihtiyacimı karşılar fazlasi ile
Hayırlı olsun.
Neden internetten almadın?
Teşekkur ederim guvenemedim pancar kop tan aldim
köyümüzde hızarcı komşu var onun tavsiyesi ile husqvarna 365 almıştım tavsiye ederim, profesyonel makina oldukça güçlü, ayrıca orjinal isveç malı.
Buda orjinal isvec
Tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Hayırlısı olsun. Husqvarna en doğru tercih
3 tane motorlu testere kullanıyorum ama en zevklisi ve sorunsuz calisani 365 Husqvarna
Biraz yoruyor ama çok guclu ve yakiti az degil.kesinlikle tavsiye ederim.tek kol çekince çalışıyor.
2004 model 952 oleomac da kullaniyorum az yakiyor hafif ve cok pratik ama supriz at misali
Bir gün çalışıyor bir gün istirahate ayrılıyor.cani isterse .😊
Ms 170 sthil de kullandım küçük hobi bahçelerine göre makina tarla kenarlarında ağaç budamaya yarıyor.traktorden inmeden budama yapabiliyor.
Ama kısaca Husqvarna alıp kullanın derim.
Made 'ın sweden.

Hayırlısı olsun. Husqvarna en doğru tercih
3 tane motorlu testere kullanıyorum ama en zevklisi ve sorunsuz calisani 365 Husqvarna
Biraz yoruyor ama çok guclu ve yakiti az degil.kesinlikle tavsiye ederim.tek kol çekince çalışıyor.
2004 model 952 oleomac da kullaniyorum az yakiyor hafif ve cok pratik ama supriz at misali
Bir gün çalışıyor bir gün istirahate ayrılıyor.cani isterse .[emoji4]
Ms 170 sthil de kullandım küçük hobi bahçelerine göre makina tarla kenarlarında ağaç budamaya yarıyor.traktorden inmeden budama yapabiliyor.
Ama kısaca Husqvarna alıp kullanın derim.
Made 'ın sweden.
Sağolasin abi teşekkür ederim
Hayırlı olsun cemal, dolmar 10kg.fazla galiba. Yeni motoru daha rahat kullanır baban. Bizim burda hirdavatci döviz,e çevirmiş fiyat ettiklerini
Sağolasin abi valla bugun alir almaz koye goturdun 1 remork sögut vardi 1 saate parcalamis hemen cok sevindi babam [emoji846]
hayırlı olsun cemal husvarnalarda güzel kolay kolay arıza çıkarmaz çaylarını içem:)))
Sagolasin abi ilk izlenimler cok iyi

• Beğen
Tepkiler: Adil_d
ole-mac 965 10 yıl oldu 1 sene bekler 1-2 çekişte çalışır 51cm klavuz 3/8 diş 4.3 hp 63 cc made in italy ama yeniler china galiba
965 oleo-mac babam aldı 5 6 yıl önce. Bide hyundai var oleomac büyük diye hep hyundaı yi kullandık iki motorla çalışcaksak veya hyundai çalışmazsa oleomac öyle kullanıldı hepsini toplasan 15 depo benzin harcamamıstır. Geçen yıl temizledik çalışır halde koyduk şimdi piston sıkışıyo. Oleomac güzel motor değil. Tamirine piston gömlek 1600 tl istiyolar. At yenş motor al daha iyi

Burada bahsedilen motorların hepsi genelde iyi,parca sorunu da yok.
Önce kaç buharbeygirlik güçte motor lazim önce onu tespit etmeli.Herkesin güç gereksinimi farklı oluyor.
Mesela biz sadece dere kenarında bulunan kavak ,söğüt gibi agaclarimizi her yıl kesmek odun haline getirmemiz gerekiyor.
EFCO 147 motorumuz 3, 1 gücündeydi..Bize yetiyordu.2 zamanlı motorlarda yağ karışımı çok önemli.Bu yüzden motor bozuldu.
Şimdi bende 3 hp civarı motor almayı düşünüyorum.
Çin ve orijinal üretimler arasin da uçurum var.Biri çin mali diğeri aşırı pahalı.Asgari ücretten pahalı.
Hayret bir tane yerli firma bu motorlu destere üretim işine el atmiyor