Muhtemelen odanızda ! :))

Ynt: Muhtemelen odanızda ! :))

dün gece sokakta oturuyorrz sokakta bakkalın köpeği var sarmaya başladı bakıyom bom boş aynı yere odaklanmış bakıp duruyo. köpek kedi olsa koşar bilıyorm. :D ama oldugu yerden kımırdamadı bu ne ayak :D

55-46 link=topic=58809.msg633282#msg633282 date=1348497456' Alıntı:
böyle şeyler anlatmayın yaw hafta sonuna kadar yanlız kalıcam tam bu hikayelerde ben yanlız kalıcamda anlatılıyorya nası denk getiriyorsunuz hakikaten ;D zuha-*-s zuha-*-s

bana bir yıldır hep yalnızken anlatıyonuz ki zaten sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa ;D ;D ;D ;D

nh_fıat link=topic=58809.msg633280#msg633280 date=1348497281' Alıntı:
dün gece sokakta oturuyorrz sokakta bakkalın köpeği var sarmaya başladı bakıyom bom boş aynı yere odaklanmış bakıp duruyo. köpek kedi olsa koşar bilıyorm. :D ama oldugu yerden kımırdamadı bu ne ayak :D
zaten durduğu yerde bi yere odaklanınca deniyo :D
şerefli1 link=topic=58809.msg633381#msg633381 date=1348511063' Alıntı:
bana bir yıldır hep yalnızken anlatıyonuz ki zaten sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa ;D ;D ;D ;D
muzaffet abi tamam aklına iyi şeyler getir sen ;D

şarklılı18 link=topic=58809.msg633391#msg633391 date=1348511442' Alıntı:
zaten durduğu yerde bi yere odaklanınca deniyo :D muzaffet abi tamam aklına iyi şeyler getir sen ;D

bu şartlar altın kapı ve pencereleri yice kilitlemeden yatmamak lazım yoksa 4 ncü kattan atlamak ta var sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa
yetkililere sesleniyom buraya kimse konu yazmasın ;D ;D ;D ;D ;D

evinize kamera kurun yatağa girip uyumadan önce kamerayı uyurken sizi ve yatağı alacak şekilde ayarlayın kayda açın sonra bakın neler çekmiş neler .... :S :S (televizyonda ömer çelakıln programında kayıtları var adam veya kadın uyurken garip bişey içine giriyor tv de tartıştılar ruh mu başka bişeymi diye)