Mustang ot ilacı hakkında;

Merhaba iyi günler. Bu yıla kadar hep ester ot ilacı kullanıyorduk fakat; ekin gelişimini durdurduğunu fark ettik ve bu sene Mustang ot ilacı atmaya karar verdik. Esterin yanında sıvı gübre granstar ve yapıştırıcı olmak üzere yan ürünler kullanıyorduk. Acaba Mustang tada bu ürünleri atsak bir sıkıntı olur mu?

Merhaba iyi günler. Bu yıla kadar hep ester ot ilacı kullanıyorduk fakat; ekin gelişimini durdurduğunu fark ettik ve bu sene Mustang ot ilacı atmaya karar verdik. Esterin yanında sıvı gübre granstar ve yapıştırıcı olmak üzere yan ürünler kullanıyorduk. Acaba Mustang tada bu ürünleri atsak bir sıkıntı olur mu?
Hayır olmaz.

• Beğen
Tepkiler: kuyucakli_26
Eskiden Mustangın yanında yaprak gübresi çoğu kez kullandım.Hafif sarartma dışında Bir zararını görmedim.Mustangla dar yapraklı ot ilaçlarından ralon super kullanmıştım.Şimdi ralon üretilmiyor balan super karışabilir.Mesala axial karışmıyor.

• Beğen
Eskiden Mustangın yanında yaprak gübresi çoğu kez kullandım.Hafif sarartma dışında Bir zararını görmedim.Mustangla dar yapraklı ot ilaçlarından ralon super kullanmıştım.Şimdi ralon
Eskiden Mustangın yanında yaprak gübresi çoğu kez kullandım.Hafif sarartma dışında Bir zararını görmedim.Mustangla dar yapraklı ot ilaçlarından ralon super kullanmıştım.Şimdi ralon üretilmiyor balan super karışabilir.Mesala axial karışmıyor.
Eskiden bende mustang atıyordum ama estete döndüm çünkü ester daha mantıklı mustang tam etki yapmıyor bide yağış oldumu etkisi kalmıyor ester + amino asit +deniz yosunu kullanmayı düşünüyorum bu sene önümizdeki hafta fotoğraf atacam buğdayın bakalım nasıl olacak sonu inşallah hayırlı olur pas ilacı için operamax +combi+deniz yosunu kullunacam

• Beğen