Nail Yetek (Merhum) Anı ve Hatıra köşesi

Bu dünyadan hepimiz gelip geçeceğiz . Biz insanoğlunun yaşam döngüsünün sonu ebediyete intikalimiz .
Sevdiğimiz , değer verdiğimiz insanları kaybetmek gerçekten çok büyük bir travma ve acı .
Sevdiklerimizden geriye sağken birlikte geçirdiğimiz güzel anilar , anılar kalıyor .
Bunları fotoğraf ile veya yazı ile ölümsüzleştirme şansını yakaladiysaniz ne mutlu size .
Bu konuyu hepimizin rahmetli Nail abimiz ile olan anılarını bir araya toplamak , arada sırada rahmet ile yad etmek adına açıyorum . İnşallah tüm dostlarımızın katkılarıyla hiçbir zaman unutmayacağız , yıllar geçse bile rahmet ve dua ile yad ederiz.
Sizlerinde değerli katkılarınızı bekliyoruz .
Rahmetli ile hayallerimizden biri Ford kamyonet alacak , Trakya ya gelecek kendisine Trakya dan ikinci el Aysan vb malzemeler alacaktık .
Diğer bir anım ise 2 defa ustaya götürüp tam tesbit edemediğimiz bir arızaya direk telefon ile teşhis koyup , teşhisin doğru çıkmasıydi .
Sanırım benzer iyilikleri internet ve telefon sayesinde yüzlerce hatta binlerce kimseye yapmıştır . Birçok internet mecrasında yaptığı yorumlarda hep yol göstermeye çalışırdı , yazdıklarından ne kadar kimsenin faydalandığını varın siz hesap edin .
Gerçek anlamda bir öncü , hatır gönül insanıydı , bu kadar güzel yad edilmek , iyilikleri ile anılmak az sayıda insana nasip olur .

sizin gibi,değerli dostlara sahip olduğu için gurur duymuştur.

gerek face' de,gerekse bu platformda, bu denli önemle hatırlanıp saygı ile anılması, insanı rahatlatıyor.

büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk.

Sizi hürmetle selamlıyorum,
iyiki varsınız,

nail yetek'i hiç unutmayacağız,

Allahın rahmeti,mağfireti üzerine olsun.

Emmiye Ağıt
Bazı sevgiler bu dünyaya sığmaz .
Ölümü anladımda yinede aklım almaz .
Ayaz düşmüş acılara bu ayrılığa dayanılmaz .
Toprak soğuktur , ölüm sızı , tenin üşümesin Emmi.

Tarlalar yarım kaldı vuslat bize ertelendi .
Cay zehir zıkkım bugün hüzünlü demlendi .
Doymadı toprak cana mevsimler hep gölgelendi .
Kış düştü ayrılığa , ruhun üşümesin Emmi.

Gelecektin bu yaz hasrete neşe katacaktık .
Bir muhabbet faslında hayaller kuracaktık .
Ayrılık olmasaydı birlikte nadas yapacaktık .
İçimize ateş düşsede senin yüreğin üşümesin Emmi .

İki gündür o kadar üzgünümki . Yani ne bileyim emaneten yaşıyoruz bu dünyada . Nail gardaşım yeri dolmayacak çok ama çok değerli bir dost , arkadaş , dert ortağıydı . Rabbim rahmetiyle muamele eyler inşallah .
Ailesine bütün sevenlerine sabırlar verir inşallah .
Seni çok özleyeceğiz Emmi.

Emmiye Ağıt
Bazı sevgiler bu dünyaya sığmaz .
Ölümü anladımda yinede aklım almaz .
Ayaz düşmüş acılara bu ayrılığa dayanılmaz .
Toprak soğuktur , ölüm sızı , tenin üşümesin Emmi.

Tarlalar yarım kaldı vuslat bize ertelendi .
Cay zehir zıkkım bugün hüzünlü demlendi .
Doymadı toprak cana mevsimler hep gölgelendi .
Kış düştü ayrılığa , ruhun üşümesin Emmi.

Gelecektin bu yaz hasrete neşe katacaktık .
Bir muhabbet faslında hayaller kuracaktık .
Ayrılık olmasaydı birlikte nadas yapacaktık .
İçimize ateş düşsede senin yüreğin üşümesin Emmi .

İki gündür o kadar üzgünümki . Yani ne bileyim emaneten yaşıyoruz bu dünyada . Nail gardaşım yeri dolmayacak çok ama çok değerli bir dost , arkadaş , dert ortağıydı . Rabbim rahmetiyle muamele eyler inşallah .
Ailesine bütün sevenlerine sabırlar verir inşallah .
Seni çok özleyeceğiz Emmi.
Hepimizin duygularına tercüman olmuş bu sözler , rahmetli gibi insanlar çok çok az bu dünyada

Hepimizin duygularına tercüman olmuş bu sözler , rahmetli gibi insanlar çok çok az bu dünyada
Ufuk bey aynen yazdığınız gibi rahmetli ne yeri dolacak nede unutulacak biri değil.
Bizler böyleyken ailesi , cocuklarına mevlam dayanma gücü verir inşallah .
Ölüm dönüşü olmayan yol ani vede genç ölümse tarifi güç bir durum .
Rahmetliyi çok özleyeceğiz .

Trakkulup ailesi gercekten buyuk bir ailemisiz bir kez daha kenetlendik bir birimize nail emmi icin unutulmiyacak bir hayrat yaptirmaliyiz ama nasil ve ne şartlarda konuşup muzakere edebiliriz mesela yarim kalan işlerini bolgedeki işi uyan uyelerimizin tamamlanası guzel fikir ölümlü dunya bir birimizi kirmiyalim arkadaslar

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
üye olduğum ilk zamanlarda bi geziye katılmıştım ilk orada tanıştık rahmetli ile sonra da ona emmi dedim sonra Nail emmi oldu adı ve emmimiz olarak gönlümüze yerleşti, sonra Kütahya tarım fuarına gittik beraber akşama gezdik rahmetli emektar broadway aracı ile otogara yetiştirdi o gün geceden çıkmıştım gece işe gidecektim trakkulüp için uykusuz kalmak ne ki helalı hoş olsun. daha neler var ama herkesin de var anlata bilecek bir hikayesi...
Rahmetli adam gibi adamdı.
hastalandığını öğrendim geçmiş olsun diye aradım konuştuk iyiydi sesi falan. Vefatından 1 gün önce öğle vakti konuştum hayat aynı devam ercanım dedi anlattı güzel günlerden ki ertesi sabah işte bi mesaj sabah 9 gibi idi vefat haberi önce inanmadım inanmak istemedim ve acı haber artık gerçekti.
cenazesinin kalkacağı saati öğrenir öğrenmez izin alıp yola düştük yanımda Bilal'de vardı durmadan sürdük ama duasına yetiştik duamızı ettik sonra diğer trakkulüpten arkadaşlarda oradaydı en acı buluşmamızdı o gün ailemizin oraya bile vardığımızda hala öldüğüne inanmıyorduk
daha söylenecek çok şey var ama ney fayda...

Allah'ım rahmeti ile muamele eylesin mekanı cennet bahçesi olsun inşallah.

İşte insan dediğin adam dediğin kişi böyle temiz bir hatır vefa ve gönülde yer bırakmalı.

Allah ailesine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin Trakkulüp ailemizin başı sağolsun

bugün,
oğlu ilhan ile tlf ile görüştüm.
trakkulübün yanında olduğunu,hicbir zaman kendini yanlız hissetmemesini,
hertürlü,sorun ve ihtiyacını bizlere bildirmesini, ve babasının bıraktığı emanetlere, çok iyi bakmasını belirttim.
sizlerinde selamını söyledim.
ara sırada foruma gelmesini istedim.

herkese çok selamı var.

bugün,
hertürlü,sorun ve ihtiyacını bizlere bildirmesini, ve babasının bıraktığı emanetlere, çok iyi bakmasını belirttim.

herkese çok selamı var.
Aleyküm selam abi iyi yapmışsın

bugün,

herkese çok selamı var.
A.s

bugün,

herkese çok selamı var.

Aleykumselam en dogru olani yapmissin yusuf

bugün,

herkese çok selamı var.
Aleyküm selam. Çok isabetli bişey yapmışsın abi yüreğine sağlık.