NE KADAR GÜZEL BİR FORUMDA YAZIYORUZ ARKADAŞLAR

arkadaşlarım dostlarım abilerim kardeşlerim ben muğla lıyım türkiyenin bir köşesi bir kardeşim edirneli bir kardeşim Sivaslı birsi ankaralı muşlu Adıyamanlı adanalı İzmirli aydınlı memleketimin bir çok vilayetinden dostlar ediniyoruz meslektaşlarımız oldu. istesek bi araya gelinmez ama sitemizde buluşuyoruz. bu sitenin kurulmasında emeği olanlara teşekkür ediyorum. bilgilerimizi paylaşıyoruz tecrübelerimizi paylaşıyoruz. sizce de öyle değil mi fikir ve düşüncelerinizi yazar mısınız.

istanbul beykozdan selamlar trakkulubü çok seviyorum türkiyemizin her yerinden ailecek de görüştüğüm arkadaşlarım oldu. bende kendimden şikayetçiyim çok fazla zaman geçirmiyorum sitede yorum ve paylaşımlarım düşük ama düzenlenen bütün organizasyonlara katılmayA çalışıyorum elimden geldiğince ...iyiki varsınız...

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA

Sitenin en guzel yani bizi yonetenlerin paylasimlarini gorusleri degil bire bir uygulayan yapan isin icinde olan abilerim ve kardeslerimin deneyimlerinden faydalaniyoruz...teorik degil cifci agzi ile anlatildigi icin ogreniyoruz...

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
Ben çiftçilik yapmıyorum mesala tarla traktörler işim yok köye gidersem yılda birkaç kez görürsek görüyoruz. Özel sektörde işçiyim.
Ama bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak belki birilerine yardımım dokunur diye burdayım. Traktör sevdamız bir başka ayrı ve burda yazma yardımcı olma durumum tamamen gönüllük meselesi.
Umuyoruz ki birilerine faydamız dokunuyordur.
Trakkulüp sayesinde birçok yerde dostumuz arkadaşımız oldu.

Ben çiftçilik yapmıyorum mesala tarla traktörler işim yok köye gidersem yılda birkaç kez görürsek görüyoruz. Özel sektörde işçiyim.
Ama bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak belki birilerine yardımım dokunur diye burdayım. Traktör sevdamız bir başka ayrı ve burda yazma yardımcı olma durumum tamamen gönüllük meselesi.
Umuyoruz ki birilerine faydamız dokunuyordur.
Trakkulüp sayesinde birçok yerde dostumuz arkadaşımız oldu.
önemli olan da bu zaten gönül birliği. ortak buluşma noktası burası oluyor ne güzel

Tarladan calisirken selamlar herkese bereketli olsun
bcfd9e31e100f2bb7f1ab6305e60cd74.jpg

Arpa yulaf yeri hazirlamaya calisiyoruz

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.