New Holland 04.12.2020 tarihli fiyat listesi - Zamlı Yeni Liste

Serbest piyasa buna karisamaz ben aracimin degerinin 2 katini yazabilirim. Galericilere fatura matura birseyler yapmak lazim arti fabrikalara kur bir lira asagi geldi hala zam var 30 40 bin indirim olmasi lazim . Ulke olarak cok firsatciyiz 25 tl ye balya satariz bana maliyeti 5 tl %100 de %100 kar edelim 10 tl ama olmaz ceremesini hepimiz cekiyoruz fakat vazgecmiyoruz
Valla çok haklısın bu kadar aç gözlü olundukça bu gerçekler zor düzelir.

Bulgarda traktor uretimi yok bizde en az 10 fabrika var hepsi batar disarda ucuz fiyata kaliteli mallar var kimse yerliyi almaz ilk once ben. Dedigin gibi yinede birseyler yapmak lazim %1 birini disardan getirmek lazim korksunlar biraz
Kardeşim tamam yerli malı alınsın ama yerli markalar ülkesinin insanına üreticisine hiç sahip çıkmayıp fırsatçılık yapıp para kazanma stratejisini malesef sadece insanları soymaya başladılar. Kurda artış oluyor ama yerlilerdeki artış kurun üzerinde bazen kur düşüyor, fiyatlar düşeceği yerde fiyatlar habire yükseliyor, fabrika çalışanlarına zama gelince aynı zamları yapmayıp gündeme düşüyorlar. Hepmi çalışanlar ve üretici insanlarmı mağdur olacak yeter insanların kanını emerek şu kadar büyüdük şu kadar kar ettik birazda onlar vefakar olsun

• Beğen
Tepkiler: Dagli22
Kardeşim tamam yerli malı alınsın ama yerli markalar ülkesinin insanına üreticisine hiç sahip çıkmayıp fırsatçılık yapıp para kazanma stratejisini malesef sadece insanları soymaya başladılar. Kurda artış oluyor ama yerlilerdeki artış kurun üzerinde bazen kur düşüyor, fiyatlar düşeceği yerde fiyatlar habire yükseliyor, fabrika çalışanlarına zama gelince aynı zamları yapmayıp gündeme düşüyorlar. Hepmi çalışanlar ve üretici insanlarmı mağdur olacak yeter insanların kanını emerek şu kadar büyüdük şu kadar kar ettik birazda onlar vefakar olsun
Olamaz cunku ruyadi uyandik biz bukadar zengin degildik son 10 yildir olmayan paramizi harcadik verdiler ucuz kredileri aldik avrupanin bile yapamadigi hastaneleri.kopruleri.denizin icine havaalanlarini. Yaptik iyi arabalara bindik birseyi unuttuk bolpara varken uretmedik tukettik simdi 25 yil bunlari odeyecez. Kimse eskiyi aramasin gelmiyecek

Burdaki liste fiyatı bayideki farklı olur. Siz motoru alırken pazarlık yaparken hangi modeli istediyseniz o model gelir veya tekrar arayin bayiyi traktör gelmeden konuşmanızda yarar var

2 adet aldım anlaşmada kabin klima power shutle söyledi. Protokol yaptık kaporta verip çıktım. Protokol de kabin klima yazıyor Ps yazmıyor. Bayi ile görüştüğüm de hepsi aynı geliyor endişe etmenize gerek yok felan fistan deyip yağladı yıkadı ikna etti