NEW HOLLAND 110-90.....!!!!!!!!!!??????

Ynt: NEW HOLLAND 110-90.....!!!!!!!!!!??????

yakıt sorun olmazsa yüksek güç, düşük fiyat isteyenler için ideal zaten bu traktöre sahip çiftçilerin bir çoğunda ufak tefek işler için ikinci bir traktör bulunuyor.paylaşım için tşk.

Çıktığı zamanlarda çok özel bir traktördü. Hala da bazı işler için özel bir traktör. Gücü ve çekişi konusunda kimsenin laf edemeyeceği bir traktör diye düşünüyorum. Yakıtının fazla olması ise biraz da uygun malzeme ve kullanım tarzıyla alakalı diye düşünüyorum. Bizim bölgemizde lazer de kullanılıyor ve akıllıca kullanıldığında dekara yaptığı iş bir çok traktörden daha ekonomik. Sonuçta teknolojisinin biraz geride olduğu ve fiyatının düşük olduğu düşünüldüğünde bir seçim yapmak lazım. Yakıt mı maliyet mi? Bu arada 600 saatte olması hakikatten takdire şayan

yine yazmadan edemeyeceği turbosuz motor kullanmayı çok severim ... bayılana kadar stop edene kadar asılır ... 110 90 gördüğüm bildiğim en iyi motorlardan birisi ... SESİ YETER ...

paylaşim için teşekkürler bizim burdada vardı bitane
çamurda havuç römorkunu çikarıka şahit oldum o zaman çuvallı yığıyorlardı römorklara
4 5 ton gelirdi dingilleri sürüyerek çamurda çıkardı römorku
galiba fazla yakıyordu 2 3 sene kullanıp sattılar

yukarıdayazmışlar yorumlarda fiyat konusunda 50 bin tl yahu bende 110 unu hastasyım ama altı üstü 97 model traktör 50 bine tm 120 nin en temizini bulursun hatta geçende bi tl100 vardı 700 saatte 46 bin istiyodu pazarlıkta var bu traktör satılıksa ciddi alıcısıyım

ben 1999 kasımda inşaat şirketinden galeriye gelmiş 8 aylık 70-66 yı aldım 380 saatteydi tarlaya hiç girmemiş sadece inşaatta malzeme çekmiş kuyruk milini hiç kullanmamışlar.
şimdi bunları düşününce 1997 model traktör boşta gezse 600 saatten fazla yapar vede bu traktörü alan adam evin garajında yatsın diye almaz bağladığı paraya yazık. galeride galiba iyi temizlenmiş silinmiş gibi duruyo

50.000 buna çok bu paraya aynı güçte çok makina bulunur