New Holland Bahar Sürümün de

Arka lastiklerdeki ağirliklarin eğimli arazide yan yerlerde dengeye faydasini hatirlatmak isterim. Ayrica çanta agirliklarin ustunde şık olmamiş. Ön tekerleklere takabilirsin janta 3 delige bakar. Erkuntlarda da 24 jant on tekerler.

Bereketli olsun güzel fotolar; naar çukuru derin olunca kapatması da ayrı bir iş.
Tesekkurler. Yalniz bu tarlada bu kadar derin oldu oda resme denk gelmis :)
Arka lastiklerdeki ağirliklarin eğimli arazide yan yerlerde dengeye faydasini hatirlatmak isterim. Ayrica çanta agirliklarin ustunde şık olmamiş. Ön tekerleklere takabilirsin janta 3 delige bakar. Erkuntlarda da 24 jant on tekerler.
Evet ama sadece tarla surerken ve kultivator takili iken takiyorum agirliklari geriye kalan zamanlarda balya makinesi takili duruyor. traktor balyada tekerler ne kadar hafif olursa o kadar iyi cunku yoruyor traktoru tekerdeki agirliklar gunluk 200tl yakiyordum agirliklari sokunce 170 gibi rakamlara dustu.
Kolay gelsin ve Allah emeğinizi zayii etmesin Fotoğraflar çok güzel
Tesekkurler yorumunuz icin.

Son düzenleme:
Güzel kayıt yapılmış ve düzenlenmiş videolar yükleniyor zevkle seyrediyoruz lakin yapılan işin ve makinanın sesini sesini duymak eklenen müziğe göre yeğdir müzikli ve müziksiz halini ayrı ayrı youtube a yüklemekte çözüm olabilir. Eline sağlık.

Agirliklari söküp takilabilir yapilma amacina uygun işler yaptiğin için tebrik ederim, yakit hem kendi paramiz, hem devlet millet parasi , bu yaptigin etrafa örnek olur umarım.
Profosyonel bisiklet sporcusuyum. Bisiklette donen kisimlar ne kadar hafif olursa o kadar hizli gidersin 1kg lik bi jant setinin 200gram hafiflemesi extradan yuzde 10luk hiz artisi sagliyor yani buda demek oluyorki onemli olcude az mazot tuketimi demektir hafif islerde.

Güzel kayıt yapılmış ve düzenlenmiş videolar yükleniyor zevkle seyrediyoruz lakin yapılan işin ve makinanın sesini sesini duymak eklenen müziğe göre yeğdir müzikli ve müziksiz halini ayrı ayrı youtube a yüklemekte çözüm olabilir. Eline sağlık.
Tesekkur. Genelde videonun sesi acik muzigin sesini aza ayarladim lakin traktorun icinde calan muzik baslangictaki kismayi unutmusum. Bende traktorun sesini duymak isterim herzaman icin.

• Beğen
Tepkiler: historyman
Tesekkur. Genelde videonun sesi acik muzigin sesini aza ayarladim lakin traktorun icinde calan muzik baslangictaki kismayi unutmusum. Bende traktorun sesini duymak isterim herzaman icin.

Kabin içi ses, arka taraftan eksoz sesi, ön taraftan motor ve varsa turbo sesi, gerektiğinde ekipmandan çıkan ses fikir verici oluyor. Yanlış anlaşılıyorsam affola yukarıda da belirttiğim gibi bu tür kayıtların çoğalmasını memnuniyetle karşılıyor ve takip ediyorum ama müzik sesini gerekirse izleyici ekler.