New holland TD5 serisi alınır mı

Merhaba ben new holland td5 serisi almayı düşünüyorum tavsiye eder mısınız traktörde adblue vs arızalar oluyormuş o yüzden üretimi durdu kullanan varmı tavsiye eder misiniz

Arkadaş ben aldım bunu geçen yıl, memnunmusun dersen daha öncesinde tek çeker massey vardı onunla kıyas tutmak olmaz zaten, 200 saat oldu bir sorun yaşamadım, üstteki arkadaşın şanzuman hakkında söylediklerine katılıyorum 40 lık şanzuman ama 12 vites olunca doğru işte doğru vitesi bulmak lazım, şuan saati az olduğu için bir sıkıntı yaşamadım ama TürkTraktörden aldığım bilgi 2023 yılbaşında emisyon yasalarında olan değişiklik sebebiyle üretimin durduğu yönünde, artık ithal traktörlerde adblue olmayan neredeyse yok gibi, duyduğum bir başka konu ise yerlilerde adblue uygulaması olan ilk traktör bunlar olduğundan ve diğer üreticiler scr/adblue sistemini kendilerine entegre edemediklerinden dolayı emisyon yasasının uzatılması sebebiyle bu serinin şimdilik üretiminin durduğu td serisinin devam ettiği yönünde, sonuçta ben kullanıcısı olarak memnunum ama piyasada başka alternatiflerde var

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca