New Holland Tn75va

11.08.2017
108
65

Selamun aleykum herkese.Engebeli zeytin bahçelerimiz var bunun için uygun traktör bakıyoruz.Araştırma yaparken Nh Tn75va modeli ile karşılaştım.Pek bir bilgim yok traktör hakkında.Ilan başlığında Tnf olarak yazılmış ama traktörün üstünde Tn75va yazmakta.İthal zannettim ama arkasında Türk Traktör yazmakta.Kisaca bilgisi tecrübesi olan varsa fikir verirse sevinirim saygılar.

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...-model-tnf-75-bdt-new-holland-469881573/detay

Benim bildiğim bu traktör avrupa italyan montajdır.TN75A serisini özelliklerine sahip bahçe serisi olan modelidir 3 silindirli 76hp IVECO motora sahiptir.
Ayrıca traktörün alt kol bağlantı yerlerinin dibindeki keçeler arızalı olabilir traktörün tam altında yağ akıntısı oluşmuş gibi gördüm.temiz duruyor.bahçe serisi fiyatta uygun gibi duruyor.hayrı olsun.

• Beğen
Tepkiler: mert_16
Benim bildiğim bu traktör avrupa italyan montajdır.TN75A serisini özelliklerine sahip bahçe serisi olan modelidir 3 silindirli 76hp IVECO motora sahiptir.
Ayrıca traktörün alt kol bağlantı yerlerinin dibindeki keçeler arızalı olabilir traktörün tam altında yağ akıntısı oluşmuş gibi gördüm.temiz duruyor.bahçe serisi fiyatta uygun gibi duruyor.hayrı olsun.
Bende ithal diye düşündüm ama arkasında Türk Traktör yazısını görünce şüpheye düştüm.Fiyatta uygun dediğiniz gibi 8+2 vites tt serisi alacağımıza 16+16 vites olarak bu traktör uygun geldi.Eğer doğruysa vites sayısı tam bilmiyorum.Gidip yerinde gormek lazım.Cevap için teşekkürler.

Cemal abi kullananlar memnunlar mıydı?Parça,arıza durumu nasildi?Zeytinlikte kullanacağımız için dar ve kıvrak olması avantaj.
O traktorun biri 2004 digeri 2006 birde 2007 di yanlisim yoksa 2004 olan hava atayim derken levye ile samzimqndan arza verdi takasli olarak 2. Ye aldi 2007 de onuda 1 sene kullandi erkunt meyveci 80 lik aldi oda arza yapti 5 6 ayda sonra simdi tt 65 aldi yeni

• Beğen
Tepkiler: mert_16
Adam cok havali vede cok acimasiz kullaniyodu benim tdd ile ayni donemde aldik hemen hemen benim üzerime
2 tn75na
1 erkunt 80 neyve
1 nh tt 55
1 mf 3.50
1 tt 65 daha yeni oda
Ben birde yaptim saatin % 70 ini piyasaya yapiyom ben halen ayni traktoru kullaniyom cok sukur bisıkınti yok
Burdada oleleri var basta ben bi abimiz var kayinco diyo 2015 traktor 2000 saatte benimki 2016 750 oldu bu yil 1500 u gecer sattigim traktorun 15.000 masraf cikarmislar alan adama simdiki td bi 4000 saat gider

O traktorun biri 2004 digeri 2006 birde 2007 di yanlisim yoksa 2004 olan hava atayim derken levye ile samzimqndan arza verdi takasli olarak 2. Ye aldi 2007 de onuda 1 sene kullandi erkunt meyveci 80 lik aldi oda arza yapti 5 6 ayda sonra simdi tt 65 aldi yeni
Anladım Cemal abi baya bir traktörlere işkence edilmiş.Senin tecrübene dayanarak 2011-13 arası tt55 mi tercih ederdin yoksa bu tn'yi mi?8+2 olmasi tt'den sogutuyor.Önceki traktörümuz 94 model 240'ti.Karşılaştırma yapmak olmaz ama o da 8+2 vites'di.İnsan 2011 vs.traktörde yine aynı şeyi görünce yadırgıyor.

2004 modelinde elektironik cifceker
Elektironik difransiyel kilidi
Full dijital gosterge ibre falanda yok
40 km hiz
Lastikler kucuk ama cok genis
Superdumenleme
Daha bircok ozellik simdi nh nin yerli serilerinnin hic birinde o ozellikler yok heleki gosterge paneli