new holland tt4.55

arkadaşlar merhabalar
Akrabalarım önümüzdeki aylarda traktörünü değiştirmeyi planlıyorlar ve tt4. 55 e niyetlendiler bende traktörü inceledim bazı şeyleri hoşuma gitti sizce nasıl bir traktördür kullanan var mı?
İkinci traktör olarak alınabilir mi?

arkadaşlar merhabalar
Akrabalarım önümüzdeki aylarda traktörünü değiştirmeyi planlıyorlar ve tt4. 55 e niyetlendiler bende traktörü inceledim bazı şeyleri hoşuma gitti sizce nasıl bir traktördür kullanan var mı?
İkinci traktör olarak alınabilir mi?
Muhteşem traktör. Rahat konforlu. Dört çeker diferansiyel kilidi düğmeyle çalışıyor. Vitesler araba vitesi gibi yumuşak. 40km/s hız yapar. Frenleri önceki serilere göre çok iyi. Tek çekerde giderken frene asıldığınızda 4 lastik birden tutar. PowerShuttle opsiyonu vardır. istemezsenin mekanik shuttle olur. TT serilerine göre çok iyidir. Spintube hava filtresi var onu yazarsam uzun olur. 2700kg kaldırma vardır.

Muhteşem traktör. Rahat konforlu. Dört çeker diferansiyel kilidi düğmeyle çalışıyor. Vitesler araba vitesi gibi yumuşak. 40km/s hız yapar. Frenleri önceki serilere göre çok iyi. Tek çekerde giderken frene asıldığınızda 4 lastik birden tutar. PowerShuttle opsiyonu vardır. istemezsenin mekanik shuttle olur. TT serilerine göre çok iyidir. Spintube hava filtresi var onu yazarsam uzun olur. 2700kg kaldırma vardır.
Bende bu özelliklerden dolayı çok sevdim.
Ama şu 40 km işi tt4.75(12x12) de oluyo sanırım.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

56 veya tt lerle karıştırmayin sadece motoru ayni geri kalani cok farkli 56 serisi 8+2 tt4 8+8 veya 12+12 sanzumandir cer kovanda degil duz dingil içindedir
56s ve tt lerin max.tork devri 1400 devirdir.Yani 1400 gazda çift sürebilirsiniz.Ama
,4.55,ve devamı modellerin
Farklı motoru var,max.tork devirleri değerleri farkli daha alt devirlerde yani 1250 gazda çift sürebilirsiniz.Bu da az yakmak demektir.