New holland tt65 veya td65 de LDA VAR Mİ ??

VAR.Sizin yeni traktor alacağınızı bilemedim!Aslinda siz daha iyi bilirsiniz.
Adi geçen traktorlerin eski modelleride var. Olmazsa ,traktör bakarken pompanin üzerinde yuvarlak daire görünümündedir, sorarsınız yada görebilirsiniz .Daha önce paylaşmıştım bulursam resim koyacagim.

Resimler ve ekler

• Screenshot_20210404-204358_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210404-204358_Samsung Internet.jpg
    67.7 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_20210404-204639_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210404-204639_Samsung Internet.jpg
    64.8 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Blackview
VAR.Sizin yeni traktor alacağınızı bilemedim!Aslinda siz daha iyi bilirsiniz.
Adi geçen traktorlerin eski modelleride var. Olmazsa ,traktör bakarken pompanin üzerinde yuvarlak daire görünümündedir, sorarsınız yada görebilirsiniz .Daha önce paylaşmıştım bulursam resim koyacagim.
Hocam paylaşım için teşekkürler 1.foto hangi motora ait ıkıncisi hangisine acaba

Tt65 için söylüyorum sadece 2005 iveco motorlu ve 2008den sonraki yandan vitesli bütün modellerinde lda var td65 lerin de intercooler li olanlarında var. Ayrica olmamasi da cok sorun değil uygun fiyata sonradan da takılabilen bir parça ve mutlaka fabrikasyonsa ayar yaptırın fark ozaman daha da belirgin hale geliyor kendi traktörümde ayar yaptırdım şuan commonrail gibi gaza yüklenmeden çoğu rampayı rahat bir şekilde çıkabiliyorum

• Beğen
Tepkiler: Blackview
Tt65 için söylüyorum sadece 2005 iveco motorlu ve 2008den sonraki yandan vitesli bütün modellerinde lda var td65 lerin de intercooler li olanlarında var. Ayrica olmamasi da cok sorun değil uygun fiyata sonradan da takılabilen bir parça ve mutlaka fabrikasyonsa ayar yaptırın fark ozaman daha da belirgin hale geliyor kendi traktörümde ayar yaptırdım şuan commonrail gibi gaza yüklenmeden çoğu rampayı rahat bir şekilde çıkabiliyorum
Eyw yorumun için hocam tt55 lerde lda var mı bu lazım bana bence yok gibi duruyor 🤔

• Beğen
Tepkiler: Zeybkoba