NEW HOLLANDÇI ARKDAŞLARIM Bİ BAKARMISIZ

Ynt: NEW HOLLANDÇI ARKDAŞLARIM Bİ BAKARMISIZ

TT55 DE CEKER DİYE DÜŞÜNYORUM AMA ZORLANIR HERALDE GİNEDE CEKMESİ LAZIMM SERİ 1 LE ZATEN TT55 GERCEKTEN PİRE GİBİ TRAKTÖR CEKER DİYE DÜŞÜNÜYORUM

muttalip yılmaz link=topic=36940.msg313046#msg313046 date=1291822434' Alıntı:
TT55 DE CEKER DİYE DÜŞÜNYORUM AMA ZORLANIR HERALDE GİNEDE CEKMESİ LAZIMM SERİ 1 LE ZATEN TT55 GERCEKTEN PİRE GİBİ TRAKTÖR CEKER DİYE DÜŞÜNÜYORUM

düz 1 le çekıyorda düz 2 de zorlamaya gerek yok. . . 55 hp traktör yazık yanı üzmeye gerek yok:)

arkadaşlar bizim kullandıgımız yaylı kazayagı ile aynımı sizin söz ettiginiz kazayaları ?
bizim 11li kazayagını 640 a taktıgımızda önleri havada gidiyordu.. tarlada hat sonunda dönemiyordu.. :) bizim kazayagıda 11li ama 60-56 nin çekebilecegini hiç sanmıyorum.. hele seri 2 ile imkansız... same 85bg güçünde çekiyor hakkıyla.. biz 40cm rahat salıyoruz onu.. cok agır ve buyuk 13lü külivatör gibi yer götürüyor.. burada 8li kazayagı takıyorlar 60-56 ya.. sizin dediginiz kulivatör olmasın 11li..

muttalip yılmaz link=topic=36940.msg313048#msg313048 date=1291822785' Alıntı:
ewt akgün keşke bunu alsaydız 55-56S DT 14.9R30 TIER2 49,165.00 TL size yeterdi hem gölgelikli çifceker 5 li dipkaznıda cekerdi bu taraktörr ? senin yorun nedir

yok ya bana tt 55 yeter . . . bizim buralarda adam 480 ve 135 lerle 240 larla 700-800 dekar yer eker . . :)

60 56 yı 98de sıfır aldık 265s yide sıfır aldık ikisinide 11li kültövatöre koşunca 60 2 yle bayılıyo1 agır kalıyo 265 2yle güçç*-* buçuk ilerde hoplatıyo 60tada 1 ile 2arası seçenek olsa onunda canavar olacagından eminim güçç*-*

arkadaslar bu lısteye bakmayın sen yeterkı alacak ol bı gıt bayıye ama alma
sonradan adamlar senın köyune kadar gelıyo hemde atıyorum mesala tt5 39000 yazıyo burda sıkı pazarlık yap 32000 e nahtar teslım al bizim burdan mütiş bi rekabet var adamlar traktörlerı köye bıraktılar işinizi yapın dıye

bayiler işinin uzmanıdır.önce senin iştahlı olup olmadığını ölçmek için az bir indirim yaparlar.çok iştahlıysan o fiyata hemen alırsın.almazsan evine dönersin.seni bir haftalık olgunlaşma evresi için rahatsız etmezler.ama köydeki başka kişilere telefon ederek (muhtemelen daha önceden traktör almış.) senin başka markalara meyil edip etmediğini öğrenirler.eğer başka bir markaya kapılmışsan hemen harekete geçerler.bir hafta sonunda esaslı bir indirim daha yapıp satmaya çalışırılar.eğer uyanık çiftçi isen son haddine kadar indirimi yaparlar.kredi kullanacaksan bankaya gidip senin için mücadele ederler.

TT 55 link=topic=36940.msg314524#msg314524 date=1292175884' Alıntı:
bayiler işinin uzmanıdır.önce senin iştahlı olup olmadığını ölçmek için az bir indirim yaparlar.çok iştahlıysan o fiyata hemen alırsın.almazsan evine dönersin.seni bir haftalık olgunlaşma evresi için rahatsız etmezler.ama köydeki başka kişilere telefon ederek (muhtemelen daha önceden traktör almış.) senin başka markalara meyil edip etmediğini öğrenirler.eğer başka bir markaya kapılmışsan hemen harekete geçerler.bir hafta sonunda esaslı bir indirim daha yapıp satmaya çalışırılar.eğer uyanık çiftçi isen son haddine kadar indirimi yaparlar.kredi kullanacaksan bankaya gidip senin için mücadele ederler.

valla bu yorum harika :)) aynen öle usta.. hatta alır gelirler traktörü kapına dene derler yakınsan :)) bırakıp giden bayilerde var parayı nezaman verirsin sen ver deyip eger saglamsan ve zenginsen :)

arkadaşlar 75 56 s lerde de bayi ile liste arası satış farkı cok fazla listede 51 bin görünen traktörü bayi 43bine vermek için telefon acıp duruyor ...yorumlara aynen katılıyorum..arkadaşlar birde bi sorum olacak eğer 75 56 s kullanan varsa nasıl bir trktör 3 güne kadar alıcaz inş çiftceker ile tek ceker arası yakıt farkı varmı hangisini önerirsiniz bazıları engebeli olmak üzere 300 dkar arazi işliyoruz ne dersiniz ?

bende 75 56 s var tek ceker güzel motor tavsiye ederim bende ki 2006 model şuan kullanıyoruz her işimide görüyor yazın saman makinasında erkunt nimet 70t den iyi gidiyor ben 53 binliraya almıştım

tdd serilerinde bu kadar indirimin nedeni t 4.65 t 4.75 t 4.85 t 4.95 serilerinin nisan ayında satısa sunulacak olmasındandır arkadaslar.. yani kasa ve motor tamamen degişiyor.. euro 3 motor olacak artık mecburen.. (new holland t 4 powerstar) NEW HOLLAND iç-*-* *098*-

suat kar isimli arkadasım bilgilerin için öncelikle teşekkrler..cekimi iyi kullannanlar hep memnunlar da yakıt 70 56 lara göre fazlamı sence nasıl birde çiftceker olursa nasıl olur tahminin sonucta kullanıyosun sen daha iyi bilirsin ?