Newholland td65d baskı balata

Öncelikle cümleten selamlar kullanmakta olduğumuz 2014 td65d traktörümüz 2660 saatte olmasına rağmen 3 kez baskı balata yedi... Yarım debriyaj kullanmam ve çok da titiz kullanırım servise tamir için gittiğimde her seferinde bronz valeo takıyor diğer tamirciler ile konuştum bronz iyi değil organik taktır diyor inanın çıldırmak üzereyim traktör viteslere rahat geçmemeye başladı yine ne yapmalıyım yardım edin..

Öncelikle cümleten selamlar kullanmakta olduğumuz 2014 td65d traktörümüz 2660 saatte olmasına rağmen 3 kez baskı balata yedi... Yarım debriyaj kullanmam ve çok da titiz kullanırım servise tamir için gittiğimde her seferinde bronz valeo takıyor diğer tamirciler ile konuştum bronz iyi değil organik taktır diyor inanın çıldırmak üzereyim traktör viteslere rahat geçmemeye başladı yine ne yapmalıyım yardım edin..
ilk olarak kaç saatte değiştirdiniz bizimkide aynı td65 2014 653 saatte şimdilik sorun yok

Bizimkinde de aynı sorun var. 2011 model 2000 saatte.km nin çoğunu pancar söküm makinası nda doldurdu.ilk defa değiştirme yapacağız. Sürekli ileri geri çalıştı. Levyeyi birkez değiştirdim.

Aynı sıkıntı bende de var. Yapılan iş ve fiyat konusunda bilgilendirme yaparsan sevinirim. Şimdiden Teşekkürler