NEWHOLLAND TD75D BLUEMASTER TMR almayı düşünüyorum sizce nasıl

IMG_20230124_151014.jpg

Hey gidi 80-66 , evrim geçire geçire nerelere geldin.
Vites kolu konsola , hidrolik dış kumanda düğmeleri çamurluğa alınsa hiç eksiği kalmayacak.
Powershuttle 'lı fiyatı 960 bin. Gayet uygun ,tabii bulunabilirse.
Ben ambalaja bakıp yazdım .Arıza, yakıt, çekiş konusunda elbette kullanıcıların tecrübeleri önemli.

Son düzenleme:
Hey gidi 80-66 , evrimleşe evrimleşe nerelere geldin.
Vites kolu konsola , hidrolik dış kumanda düğmeleri çamurluğa alınsa hiç eksiği kalmayacak.
Powershuttle 'lı fiyatı 960 bin. Gayet uygun ,tabii bulunabilirse.
Ben ambalaja göre yazdım .Arıza, yakıt, çekiş konusunda elbette kullanıcıların tecrübeleri önemli.
2022 model kredi cikmayan traktora 1.3m istedi galeri

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
2022 model kredi cikmayan traktora 1.3m istedi galeri
Seksenli yılların sonundaki Tofaş Doğan,Şahin piyasasının aynısı oldu ortam.
Ama bu üretim aracı,en azından para kazandırıp kendisini ödüyor.Sonunda çöp olmuyor.
Yine de, köpüğü çok fazla.

Son düzenleme:
Abi nasıl içinden geçsin aynı blok aynı şanzıman. Belki kullanım kolaylığı yönünden bluemaster önde olur ama delta ile zaten aynı. Çeki durumu farklı bir de. Ama ciftte olsun rampada olsun 75 e fark açar. Malum daha hafif.
JX75E 76 BEYGİR ve utiliti şanzımana sahip td90 illaki daha güçlü ama o kadar para farkı verilmez ben 480 den tut her model Fiat New holland kullandım hepsini kullananlar yorum yapsın, traktör sadece tarlada çift sürmüyor Td 75 ile yada 90 la biçer döver arkasında buğday taşırken yolda giderken kaplumbag hızıyla giderseniz ve 75 E den çok fazla yakar ama 75 E yolda taksi gibi gider 3.vitesle 32 km hız yapıyor bunu TD lerde 4. Vitesle kimse göremez

• Beğen
JX75E 76 BEYGİR ve utiliti şanzımana sahip td90 illaki daha güçlü ama o kadar para farkı verilmez ben 480 den tut her model Fiat New holland kullandım hepsini kullananlar yorum yapsın, traktör sadece tarlada çift sürmüyor Td 75 ile yada 90 la biçer döver arkasında buğday taşırken yolda giderken kaplumbag hızıyla giderseniz ve 75 E den çok fazla yakar ama 75 E yolda taksi gibi gider 3.vitesle 32 km hız yapıyor bunu TD lerde 4. Vitesle kimse göremez
Tamam kral en iyi traktör 75e. Yav bu işlerde fanatiklik insanı hiçbir yere vardırmaz. Td 90 la 75 e başka dünyalar.

• Beğen
Abi nasıl içinden geçsin aynı blok aynı şanzıman. Belki kullanım kolaylığı yönünden bluemaster önde olur ama delta ile zaten aynı. Çeki durumu farklı bir de. Ama ciftte olsun rampada olsun 75 e fark açar. Malum daha hafif.
O işler öyle olmuyor işte , td75 ağır işlerde farkını gösteriyor , 75 e biraz ara işi traktörü gibi. 75 E nin yakıtı biraz daha az td 75 e göre ama iş yüke asilmaya gelince td farkını gösteriyor.

O işler öyle olmuyor işte , td75 ağır işlerde farkını gösteriyor , 75 e biraz ara işi traktörü gibi. 75 E nin yakıtı biraz daha az td 75 e göre ama iş yüke asilmaya gelince td farkını gösteriyor.
Hocam metine bakarsanız çeki farkı var demişim siz öyle olmuyor demişsiniz anlamadım ben bu işi.
Rampa, çift 75e çeki td bu kadar basit.

• Beğen
Bu modelin fren tutma performansı nasıldır?
Traktör genel ağırlığı 4200 kg ama motor gücü konusunda zayıf olduğu biliniyor, illaki bir ayar istiyor ve de anahtar sürülünce değer kaybı çok olmuyor mu?
Motorun zamanlama dişlileri değişiyor.
Delta modellerde mekanik shutle sorunluydu.
Ayları mı yayları mı bir şeyleri değişiyordu. :rolleyes:
Traktör çift çekerde kalır, frenler kitler.
Yedi haneli satış rakamlarını günün şartlarında hak ettiğine inanmıyoruz.

• Beğen