nitropower33 gübretaş

herkese hayırlı akşamlar.gübretaş'ın yeni kullanıma sunduğu nitropower33 gübresi hakkında düşünceleriniz bildikleriniz varsa paylaşırmısınız bizimlede ? 16395881_1180175335431604_917937547_n.jpg

Üre ile AS gübresinin birleşimi
Yasaklanan AN33 gübresinin bi önceki evresi gibi düşünebiliriz.
Nitratın yerini asla tutmaz. Burda bir kâr aranacaksa 1kg saf azotu ucuza mı pahalıyamı satıyorlar bu gübrede ona bakmak lazım. bana göre gereksiz bir gübre.

• Beğen
Tepkiler: ethemes26
bu konuyu daha öncedende açmıştık arkadaşların da dediği gibi üre ve amounyum karışımı ayrıca kükürt karışımı bu gübreyi biraz daha cazip hale getiriyor. topraktaki nitrata dönüşme hızını biraz artıracaktır kükürt. iyi olacağı görüşündeyim bakalım

• Beğen
Tepkiler: ethemes26
Valla biz aldık üre atımı geç kalıyor çamurdan felan 33 te yasak olunca mecbur hissettik biraz birazda icindeki kükürt hoşuma gitti yagmur durumuna göre 26 yada 21as atabilirim bidaha

Kaleli Fatih arkadaş, bu gubreyi uyguladınız mı, uyguladı iseniz sonuç hakkında bilgi verebilir misin? İklim koşulları nedeniyle tek seferde gübre veriyoruz, 33 Nitrat yerine en mantıklı olanı bu gibi, üstüne de sıvı Nitrat düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
Kaleli Fatih arkadaş, bu gubreyi uyguladınız mı, uyguladı iseniz sonuç hakkında bilgi verebilir misin? İklim koşulları nedeniyle tek seferde gübre veriyoruz, 33 Nitrat yerine en mantıklı olanı bu gibi, üstüne de sıvı Nitrat düşünüyorum.
bu koşullarda fazla gübre dez avantaj sağlar bence de aynı insanın tuzlu yemek yedikten sonra su içmemesi gibi olur.

• Beğen
Tepkiler: apsiL